بهترین نرم افزارهای ویرایش فیلم

ارسال شده توسط

بهترین نرم افزارهای ویرایش فیلم را می شناسید؟

امروزه با پیشرفت تکنولوژی و به وجود آمدن دوربین های مختلف از جمله دوربین هایی که اکثر افراد بر روی تلفن همرا خود دارند، کار فیلم برداری و عکاسی بسیار آسان گشته است. شما می توانید در هر لحظه که اراده می کنید، لحظات خود را ثبت کنید و همیشه از دیدن آن ها لذت ببرید. از همین رو، افراد زیادی به دنبال ویرایش ویدیوهای خود رفتند و همین موضوع موجب گشت تا شرکت های مختلف، برنامه های گوناگونی تحت عنوان های مختلف برای ویرایش ویدیو بسازند.
نرم افزارهای بی شماری وار بازار می شوند اما تنها ویرایش فیلم مهم نیست بلکه ویژگی هایی وجود دارد که هر نرم افزاری را ممتاز می کند. نرم افزارهای ویرایش باید بتوانند در کنار سادگی، ابزارهای ساده و پیشرفته ای را در اختیار کاربران خود قرار دهند که آن ها ویدئو خود را به سادگی ویرایش کنند و در عین حال ویدیو های پیشرفته و تماشایی خلق کنند. این نرم افزارها باید برای هر دو کاربر ابتدایی و حرفه ای مناسب باشد. نرم افزارهای قدرتمندی در این زمینه وجود دارند که ما در این بخش، ده تا از بهترین های آن ها را برای شما آورده ایم. در ادامه، با ما در معرفی بهترین نرم افزارهای ویرایش فیلم همراه باشید.


 • بهترین نرم افزارهای ویرایش فیلم سایبرلینک-CyberLink PowerDirector Deluxe
  1
     سایبرلینک-CyberLink PowerDirector Deluxe
  17%
  رای دهید
  بسیاری از خوانندگان با این نرم افزار آشنا هستند و تا کنون از آن استفاده نموده اند. این نرم افزار مزایای بسیاری دارد. شما می توانید به راحتی ویدئو هایی که خود تهیه می کنید، ویرایش کنید و آن ها را بهبود ببخشید تا آن ها را تبدیل به ویدئو های حرفه کنید و از این راه دوستان و خانواده خود را تحت تاثیر قرار دهید. این نرم افزار ویرایش، مجموعه ای از ابزارهای پیشرفته را در اختیارتان قرار می دهد. بیش از 500 قالب و افک زیبا در این نرم افزار وجود دارد. سبک های از پیش آماده برای هماهنگ تن صدا و حالت ویدئو، موسیقی متن از ویژگی های خوب این نرم افزار می باشد. همچنین این نرم افزار از آخرین فرمت های ویدیویی و کدک ها پشتیبانی می کند. تنها ضعفی آن این است که برای کاربران اپل و مکینتاش، نسخه ای از این نرم افزار وجود ندارد.
 • بهترین نرم افزارهای ویرایش فیلم مجیکس-MAGIX Movie Edit Pro
  2
     مجیکس-MAGIX Movie Edit Pro
  16%
  رای دهید
  در این نرم افزار مجموعه ای از ویژگی های خوب گردآوری شده اند تا کار ویرایش فیلم را برای شما سریع و آسان کند. با وجود ابزارهایی که در این برنامه وجود دارد، رند کار شما را به راحتی و به شکل خودکار پیش می برد بنابراین هر شخصی که با این نرم افزار کار کند می تواند به یک تولید کننده ماهر در زمینه ویدئو تبدیل شود. این نرم افزار برای شما یک رابط کاربری راحت و مناسب فراهم کرده و ابزارهای مناسبی برای طراحی دوباره ویدئو در اختیارتان قرار می دهد. این نرم افزار دارای قالب های گوناگونی است و همچنین از انتقال بی سیم فایل های پشتیبانی می کند. نقطه ضعف این نرم افزار این است که بیشتر افکت ها را باید پس از نصب برنامه، از اینترنت دانلود کنید.
 • بهترین نرم افزارهای ویرایش فیلم کُرل ویدیو-Corel VideoStudio X8.5
  3
     کُرل ویدیو-Corel VideoStudio X8.5
  16%
  رای دهید
  این نرم افزار دارای امکانات بی شماری است؛ از ابزارهای آسان و سریع گرفته تا ابزارهای پیشرفته و جالب و هرآنچه که شما برای ویرایش خود نیاز دارید، در دل این نرم افزار قرار دارد تا بتوانید آن ها را به شکلی که می خواهید در آورید. این نرم افزار دارهای ویژگی های ترکیب چند تصویر همزمان، قابلیت Motion Tracking، افزای کیفیت صدا و غیره است که همچنین از آخرین فرمت ها و فناوری ها نیز پشتیبانی می کند. شاید کاربران تازه در نگاه اول نتوانند خیلی راحت از ابزارهای پیشرفته آن بهره ببرند اما به مرور کار با این نرم افزار بسیار آسان و جذاب خواهد شد.
 • بهترین نرم افزارهای ویرایش فیلم پیناکل-Pinnacle Studio 19
  4
     پیناکل-Pinnacle Studio 19
  12%
  رای دهید
  این نرم افزار به این دلیل در لیست بهترین نرم افزارهای ویرایش فیلم قرار گرفته که با وجود منتخبی از ابزارهای ویرایش، سازمان دهنده و اشتراک گذاری توانسته کاربران بسیاری را تحت تاثیر قرار دهد. محیط کاربری مناسب و برنامه نویسی آن موجب گشته تا کار و یادگیری با آن آسان باشد. شما می توانید با قابلیت جدیدی که تحت عنوان «ترکیب همزمان چند تصویر» که در این برنامه وجود دارد، هیجان انگیز ترین و جالب ترین ویدیو ها را بسازید. این نرم افزار در ساخت یک پروژه ویدویی و به اشتراک گذاری آن با دوستان می تواند همراه شما باشد زیرا که می تواند منابع و ابزارهایی در اختیارتان قرار دهد تا کار خود را به خوبی پیش ببرید.
 • بهترین نرم افزارهای ویرایش فیلم ای وی اس-AVS Video Editor 7.1
  5
     ای وی اس-AVS Video Editor 7.1
  10%
  رای دهید
  این نرم افزار ویرایش ویدئو هم برای افراد مبتدی و هم حرفه ای بسیار مناسب است. این برنامه هزاران افکت برای ویدیو شما دارد. به علاوه شما می توانید به هر تعداد که نیاز دارید، به این نرم افزار موسیقی و ویدیو اضافه کنید. شما می توانید صداها را با ویدیو هماهنگ کرده یا تصاویری که لرزش دارند، ثابت کنید. این نرم افزار دراصل برای فیلم سازان بسیار حرفه ای ساخته نشده است، از این رو کر با آن آسان است اما شما به راحتی می توانید با آن فیلم هایی با کیفیت HD بسازید.
 • بهترین نرم افزارهای ویرایش فیلم موی پلاس-MoviePlus X6
  6
     موی پلاس-MoviePlus X6
  8%
  رای دهید
  این نرم افزار هم حالت ساده ای از ابزارها را به مبتدیان سفارش می دهد و همچنین ابزارهای پیچیده و نامحدودی برای کار افراد حرفه ای را دارا می باشد. علاوه بر این، نرم افزار MoviePlus X6 محیط خوبی برای آموزش دیدن ابزارهای ویرایش است و علاوه بر آن، افراد حرفه می توانند از کار با ابزارهای پیشرفته آن لذت ببرند. این نرم افزار یکی از منعطف ترین برنامه ها در زمینه ویرایش ویدئو می باشد. نرم افزار پیش رو برای شما کارگاهی ایجاد می کند تا به سادگی فیلم های خود را ویرایش و آماده سازید. این نرم افزار به معنای واقعی کلمه به کار ویرایش شما سرعت می بخشد.
 • بهترین نرم افزارهای ویرایش فیلم ادوبی پریمیر-Adobe Premiere Elements 14
  7
     ادوبی پریمیر-Adobe Premiere Elements 14
  7%
  رای دهید
  این نرم افزار همچون رقیب پیرفته خود Adobe Premiere Pro، دارای ابزارهای بسیار است، البته باید این موضوع را در نظر داشت که ابزارهای این نرم افزار در قالب ساده تری در خدمت افراد قرار گرفته است. شما می توانید به سادگی فیلم های خود را با این نرم افزار ویرایش کنید. از دیگر ویژگی های خوب این برنامه، قابلیت به اشتراک گذاری فایل های ویدیویی می باشد. شما می توانید آن ها را از طریق سایت های یوتیوب، فیسبوک به اشتراک بگذارید. بله! این نرم افزار می تواند با داشتن ابزارهای متفاوت، در ویرایش فیلم کمک دست شما باشد.
 • بهترین نرم افزارهای ویرایش فیلم واندرشر فیلمورا-Wondershare Filmora
  8
     واندرشر فیلمورا-Wondershare Filmora
  5%
  رای دهید
  اگر به دنبال یک نرم افزار پایه، زیبا و بدون هیچ گونه بخش های زایدی هستید، این نرم افزار یکی از بهترین هاست. سادگی این نرم افزرا، آن را زیبا ساخته و کار با آن را لذت بخش کرده است. شاید این نرم افزار ابزارهای بسیار پیچیده و حرفه نداشته باشد اما تمام ابزارهای مورد نیاز برای درست کردن یک ویدیو جالب را دارا می باشد. این نرم افزار در ویرایش رنگ و وضوح ویدیو، به شما کمک خواهد کرد. همچنین می توانید ویدیو ها را در زاویه های مختلف بچرخانید. نرم افزار نام برده، دارای فیلتر های مختلفی است و همچنین قابلیت گذاشتن متن بر روی ویدیو را دارد.
 • بهترین نرم افزارهای ویرایش فیلم نِرو-Nero Video 2016
  9
     نِرو-Nero Video 2016
  3%
  رای دهید
  نام برنامه Nero برای بسیاری از کاربران ویندوز آشنا می باشد. این برنامه در قالب نرم افزار ویرایشی تحت عنوان Nero Video 2016 نیز روانه بازار گشته تا به کاربران خود، در این زمینه خدماتی ویرایشی ارائه دهد. یکی از مزایایی که این نرم افزار نسبت به همتایان خود دارد، قابلیت ویرایش ویدیو های 4k می باشد که در دنیای امروزه بسیار طرفدار دارد. زمانی که کار با این نرم افزار را یاد بگیرید، این نرم افزار می تواند برای شما بسیار سودمند باشد. این نرم افزار به شما کمک می کند تا ویدیوهایی بسازیر که بسیار حرفه ای به نظر برسند. این نرم افزار قالب ها و تم های متفاوتی دارد و به شما اجازه بهره برداری از به روز ترین تکنولوژی ها را می دهد.
 • بهترین نرم افزارهای ویرایش فیلم ویدیو پَد-VideoPad
  10
     ویدیو پَد-VideoPad
  1%
  رای دهید
  این نرم افزار تقریبا تمام ابزارهایی که می تواند در کار ویرایش به کار آید، دارا می باشد. شاید در نگاه اول به نظر برسد که این نرم افزار در سال 1990 ساخته شده است، اما گمراه نشوید. این نرم افزار دارای ابزارهای بسیار کارآمد و مناسبی برای ویرایش ویدیو های شما می باشد. این نرم افزار دارای قالب های نامحدوی می باشد که می تواند کار ویرایش شما را آسان و ساده کند. این نرم افزار با ابزارهایی نظیر تصحیح رنگ، به فایل های شما روح می بخشد و آن ها را دیدنی می کند. کار با این نرم افزار ساده است و یکی از سریع ترین نرم افزارهای ویرایش فیلم در سراسر دنیا می باشد.
11