بهترین پرینترهای سه بعدی

ارسال شده توسط

بهترین پرینترهای سه بعدی را می شناسید؟

شاید پرینترهای سه بعدی به نظر چیز از دنیای آینده باشند، اما واقعیت این است که آن ها توانستند در دنیای امروزی جای خود را میان زندگی افراد باز کنند و امروزه از این دستگاه های سه بعدی در منازل و صنعت های مختلفی استفاده می شود. این ماشین ها از مواد خارجی، و به وسیله یک مدل دیجیتالی، شی مورد نظر شما را می سازند. در واقع این پلاستیک است که آب می شود و سپس به شکل مورد نظر در می آید. بعضی از این پرینتر های قابلیت آن را دارند تا طرح های خلاقانه شما را چاپ کنند و علاوه بر آن می توانند از عهده طرح های موجود در اینترنت نیز برآیند.
پرینتر های سه بعدی طرفداران بسیاری دارند و به همین علت، روز به روز به تعداد شرکت هایی که روی به تولید این گونه از پرینتر ها می آورند، رو به افزایش است. موارد مختلفی را باید در زمان انتخاب یک پرینتر سه بعدی در نظر بگیریم تا انتخاب مناسبی داشته باشیم. مواردی همچون، ابعاد، کیفیت، اندازه رشته پلاستیک، سهولت در استفاده و وجود پشتیبانی جز مواردی است که در هنگام خرید پرینتر سه بعدی باید به ان توجه داشت. با ما در معرفی بهترین پرینترهای سه بعدی همراه باشید.

برای اطلاعات بیشتر در خصوص انواع پرینتر ها به وبگاه باران سرویس و سیمرغ مراجعه نمایید. 


 • بهترین پرینترهای سه بعدی اولتی میکر-Ultimaker
  1
     اولتی میکر-Ultimaker
  17%
  رای دهید
  اولتی میکر یک شرکت تولید کننده پرینتر سه بعدی است. خط تولید آن ها شامل لیزر اولتی میکر 2 و اولتی میکر اصلی می باشد. این شرکت در سال 2011 توسط «مارتین اِلسرمان»، «اریک دِ بروجین» و «سایرت ویجنیا» در دانمارک تاسیس گردید. با وجود این پرینتر، شما می توانید وسایلی را که دوست دارید، خودتان خلق کنید و برای خود سرگرمی ایجاد کنید. این پرینتر هم برای افراد حرفه ای و هم مبتدی ساخته شده است. کار با این پرینتر بسیار آسان است و شما می توانید با آن اشیای سه بعدی زیبایی ایجاد نمود. این پرینتر پلاستیک را آب می کند و سه پس آن را به شکلی که می خواهید در می آورد.
 • بهترین پرینترهای سه بعدی لوزبات-Lulzbot TAZ 5
  2
     لوزبات-Lulzbot TAZ 5
  17%
  رای دهید
  شرکت «آلف آبجک» در زمینه تولید سخت افزار منبع باز برای چاپ سه بعدی فعالیت می کند و در کلرادو واقع شده است. این شرکت بیشتر بخاطر تولید پرینترهای سه بعدی لوزبات معروف گشته است. این پرینتر می تواند اشیای سه بعدی با کیفیتی را پرینت نماید. شما می تواند به وضوح عملکرد صحیح آن را ببینید. این پرینتر به گونه ای طراحی شده است که کار با آن را بسیار آسان کرده است. این پرینتر هم برای افراد حرفه ای و هم مبتدی ساخته شده است. از دیگر ویژگی های این پرینتر، قابلیت پرینت در حالت بی سیم است.
 • بهترین پرینترهای سه بعدی کیوبی فای- Cubify CubePro
  3
     کیوبی فای- Cubify CubePro
  15%
  رای دهید
  شرکت کیوبی فای نیز یکی دیگر از شرکت های قدر در زمینه تولید پرینترهای سه بعدی می باشد. پرینتر سه بعدی کیوب، یکی از بهترین پرینترهای سه بعدی موجود در جهان می باشد. این پرینتر می تواند اشیا را در قالب های بزرگ پرینت بگیرد. همچنین می توانید از قابلیت وای فای استفاده نمایید و اشیای مد نظر خود را با آن چاپ کنید. اشیای ایجاد شده با این دستگاه از کیفیت بسیار خوبی برخوردار هستند. از دیگر ویژگی های این پرینتر، قابلیت پرینت در حالت بی سیم است. این پرینتر با وجود داشتن صفحه کنترل LED لمسی، کار پرینت را برای افراد بسیار آسان نموده است. افراد مبتدی از کار با این پرینتر و نرم افزار ساده آن بسیار لذت خواهند برد و افراد حرفه ای از قابلیت انعطاف پذیری این دستگاه و همچنین چاپ چندرنگ آن بهره خواهند برد.
 • بهترین پرینترهای سه بعدی ایروولف- Airwolf AW3D HD
  4
     ایروولف- Airwolf AW3D HD
  12%
  رای دهید
  شرکت «ایروولف» نیز یکی دیگر از شرکت های سازنده پرینتر سه بعدی می باشد که در غرب کالیفرنیا واقع شده است. اگر شما هم خواهان یک پرینتر پرسرعت هستید و همچنین می خواهید اشیای پرینت شده خود، اندازه بزگی داشته باشند، این پرینتر قطعا یکی از گزینه های مناسب می باشد. از این پرینتر می توان هم در محیط منزل و هم در محیط کار استفاده نمود. صفحه کنترل LCD و همچنین وجود، رابط کاربری ساده، کار با این پرینتر را آسان نموده است. شما می توانید از این پرینتر برا چاپ طرح های خلاقانه خود یا مدل های موجود در اینترنت استفاده نمایید.
 • بهترین پرینترهای سه بعدی تایپ اِی- Type A Series 1
  5
     تایپ اِی- Type A Series 1
  10%
  رای دهید
  شرکت تایپ اِی نیز یکی دیگر از شرکت های سازنده پرینترهای سه بعدی می باشد. این شرکت در سال 2011 فعالیت خود را آغاز نمود. مدل نامبرده دارای ظرفیت و گنجایش بالایی می باشد بنابراین شما می توانید هر آنچه را که خواهانش باشید، با این پرینتر چاپ کنید و می توان به جرات گفت که این پرینتر از بقیه رقبای خود بزرگ تر است. با وجود اینکه این پرینتر، صفحه کنترل LCD ندارد، اما همچنان کار با آن آسان است. این پرینتر قادر است تا اشیای مد نظر شما را با کیفیت بالا و به سرعت چاپ کند.
 • بهترین پرینترهای سه بعدی میکربات- Makerbot Replicator Fifth Generation
  6
     میکربات- Makerbot Replicator Fifth Generation
  8%
  رای دهید
  شرکت میکربات، یک شرکت آمریکایی می باشد که در شهر نیویورک واقع شده است. این شرکت در سال 2009 بنا نهاده شده است. شرکت میکربات در زمینه تولید پرینترهای سه بعدی فعالیت می کند. ویژگی های اصلی و هوشمند این پرینتر و همچنین قابلیت های اتصال آن، پرینتر میکربات را به یکی از بهترین پرینتر های سه بعدی در جهان تبدیل کرده است. این پرینتر امنیت بالایی دارد و شما می توانید اشیای مورد نظر خود را با کیفیت بالا، از این پرینتر تحویل بگیرید. همچنین این پرینتر، رابط کاربری بسیار ساده ای دارد.
 • بهترین پرینترهای سه بعدی تینکرین= Tinkerine Ditto Pro
  7
     تینکرین= Tinkerine Ditto Pro
  6%
  رای دهید
  شرکت تینکرین، یکی از شرکت های کانادایی در زمینه تولید پرینتر می باشد. پرینتر های این شرکت از کیفیت بسیار خوبی برخوردار هستند. اگر به دنبال یک پرینتر سه بعدی رو میزی هستید، این پرینتر یکی از گزینه های بسیار مناسب برای شما می باشد. استفاده از این پرینتر راحت است و اشیائی که پرینت می گیرد، کیفیت بسیار خوبی دارند. همچنین شما می توانید خودتان سرعت پرینت را تغییر دهید. این پرینتر دارای صفحه کنترل LCD می باشد. گارانتی مدل ذکر شده، یک سال است.
 • بهترین پرینترهای سه بعدی اِم بات- Mbot Grid II
  8
     اِم بات- Mbot Grid II
  5%
  رای دهید
  یکی دیگر از شرکت هایی که در زمینه تولید پرینترهای سه بعدی فعالیت می کند، شرکت اِم بات می باشد. پرینتر گرید یکی از محکم ترین پرینتر های سه بعدی ساخته شده است که م بتواند اشیایی را که در نظر دارید، در اندازه متوسط چاپ کند. این پرینتر ویژگی های متعددی دارد. شما می توانید حتی آن را ارتقا دهید. سرعت چاپ این پرینتر بسیار خوب است و می تواند در حداقل زمان برای شما اشیای مورد نظرتان را چاپ کند. استفاده از این پرینتر نیز بسیار آسان می باشد.
 • بهترین پرینترهای سه بعدی آفینیا- Afinia HD480
  9
     آفینیا- Afinia HD480
  3%
  رای دهید
  آفینیا نیز یکی دیگر از شرکت های تولید کننده پرینترهای سه بعدی می باشد که در سال 2009 تاسیس شده است. اگر شما به یک پرینتر سه بعدی نیاز دارید اما اندازه آن برایتان مهم نیست، این پرینتر یکی از گزینه های مناسب است. این پرینتر می تواند اشیای کوچک را با کیفیت بسیار خوبی، پرینت بگیرد. تمام آن چیزی که برای کار با این پرینتر نیاز دارد، مواد اولیه اشیا و یک کابل USB می باشد. با استفاده از این پرینتر دیگر نیازی به مونتاژ قطعات نخواهید داشت. هیچ محفظه ای برای محافظت از شما در برابر گرما تولیدی یا قطعات متحرک وجود ندارد. بنابراین در زمان استفاده از آن باید بسیار محتاط عمل کنید.
 • بهترین پرینترهای سه بعدی دیگرین- DeeGreen
  10
     دیگرین- DeeGreen
  3%
  رای دهید
  شرکت “Y SOFT” در زمینه تولید ماشین آلات هوشمند برای شرکت ها فعالیت می کنند و محصولات این شرکت در 120کشور مختلف به فروش می رسد. یکی از محصولات خوب این شرکت، پرینتر سه بعدی دیگرین می باشد. این پرینتر طراحی بسیار خوب و امنیت بالایی دارد. این پرینتر به راحتی به دستگاه دیگر متصل می شود و کار با آن نیز بسیار ساده است. این پرینتر ابعاد کوچکی دارد، به همین علت برای پرینت های سه بعدی کوچک، انتخاب بسیار مناسبی می باشد.
11