بهترین پلیر اندروید

ارسال شده توسط

با گسترش استفاده از گوشی‌های هوشمند، شیوه‌های گوش کردن به موسیقی میان مردم تغییر پیدا کرده است. خوشبختانه برنامه‌نویسان، پلیرهای فوق‌العاده‌ای را برای سیستم عامل اندوید طراحی کرده‌اند که در این زمینه کمبودی وجود ندارد. تاپ لیست در این پست بهترین پلیر اندروید را به شما معرفی می‌کند:


 • بهترین پلیر اندروید Pweramp
  1
     Pweramp
  18%
  رای دهید
  یکی از بهترین پلیرهای اندروید، پاورمپ می‌باشد. این نرم‌افزار از تمام فرمت‌های صوتی پشتیبانی می‌کند و دارای امکانات مختلفی است که پاورمپ را به بهترین پلیر موزیک اندروید تبدیل کرده است. این برنامه دارای 4 ویجت برای هوم اسکرین و 10 باند اکولایزر برای تمام فرمت‌ها است.
 • بهترین پلیر اندروید Winamp
  2
     Winamp
  15%
  رای دهید
  از قدرتمندترین برنامه‌های پخش موسیقی در اندروید، وین‌امپ است که در نسخه‌های جدید خود، قابلیت پخش فایل‌های تصویری را نیز دارد. این برنامه به دلیل امکانات و کاربردهای حرفه‌ای و گسترده خود، طرفداران بسیاری را به خود جذب کرده است.
 • بهترین پلیر اندروید Google Play Music
  3
     Google Play Music
  15%
  رای دهید
  با استفاده از این برنامه می‌توانید به صورت آنلاین به موزیک‌ها گوش داده و هر کدام را که خواستید روی حافظه گوشی خود ذخیره کنید. با استفاده از گوگل پلی موزیک حافظه گوشی شما پر نمی‌شود بلکه موزیک‌ها بصورت آنلاین پکیج می‌شوند.‌
 • بهترین پلیر اندروید PlayerPro
  4
     PlayerPro
  12%
  رای دهید
  پلیر پرو موزیک پلیری قدرتمند است که هر فرمتی از فایل های صوتی و تصویری را اجرا می‌کند. این برنامه مقدار کمی از باتری را مصرف می‌کند و با تکان دادن گوشی، آهنگ را تعویض می‌کند. با استفاده از پلیرپرو می‌توانید نویزهای اضافی را برای بهبود کیفیت پخش، حذف کنید.
 • بهترین پلیر اندروید Double Twist
  5
     Double Twist
  12%
  رای دهید
  با استفاده از دابل توییست میتوانید پلی لیست آیتونز، پادکست و حتی ویدئوها را پلی کنید. همچنین با دابل تویست می‌توانید موسیقی دلخواه خود را میان گوشی و کامپیوتر خود رد و بدل کنید.
 • بهترین پلیر اندروید Mixzing
  6
     Mixzing
  8%
  رای دهید
  این برنامه از بهترین پلیرهای موجود در گوگل پلی بوده که از تمام فرمت‌های موسیقی پشتیبانی می‌کند. با استفاده از این پلیر می‌توانید در صفحه نمایش گوشی خود، ویجت پلیر قرار دهید. این برنامه دارای اکولایزرهای گرافیکی نیز می‌باشد.
 • بهترین پلیر اندروید Equalizer + Pro
  7
     Equalizer + Pro
  6%
  رای دهید
  اکولایزر پلاس، از برنامه‌های ضروری برای گوشی شما است. همانطور که از نام آن پیداست، این برنامه یک اکولایزر فرنکاس می‌باشد که با استفاده از آن می‌توانید فرکانس‌های دلخواه خود را برای موزیک‌هایتان تنظیم کنید. شما می‌توانید تنظیم سفارشی خود را ذخیره کنید و از آن استفاده کنید.
 • بهترین پلیر اندروید Rocket
  8
     Rocket
  5%
  رای دهید
  این برنامه که قابلیت پخش فایل‌های صوتی و تصویری را دارد، دارای اکولایزر داینامیک 5 بانده نیز می‌باشد. در راکت پلیر امکان ساخت و ویرایش لیست پخش برای شما وجود داشته و می‌توانید از ویجت‌های مختلفی نیز استفاده کنید.
 • بهترین پلیر اندروید Neutron
  9
     Neutron
  3%
  رای دهید
  این برنامه پیشرفته برای کاربران حرفه‌ای طراحی شده و موتور پردازش 32 و 64 بیتی دارد. نیوترون دارای اکولایزر پارامتریک 4 بانده بوده و از فرمت صدای SPEEX پشتیبانی می‌کند. نمایش تگ‌های یونی‌کد، تنظیم صدا، نمایش و تحلیل Spectrum از دیگر ویژگی‌های این برنامه می‌باشد.
 • بهترین پلیر اندروید Amazon MP3
  10
     Amazon MP3
  1%
  رای دهید
  برنامه آمازون به شما این امکان را می‌دهد تا با استفاده از گوشی و تبلت خود موزیک خریداری کرده و به آن گوش دهید. همچنین شما می‌توانید به موزیک‌‌هایی که قبل‌تر خریداری کرده بودید، در زمان دلخواهتان گوش دهید.
11