بهترین پوسته های شرکتی وردپرس

ارسال شده توسط

بهترین قالب های شرکتی وردپرس را می شناسید ؟

تاپ لیست این بار ، با لیستی دستچین از بهترین پوسته های شرکتی وردپرس آمده است . این پوسته ها برای کار با طیف گسترده ای از کسب و کار های اینترنتی و تجارت هایی که نیاز به فروشگاه آنلاین دارند مناسب می باشند.

اگر یک سایت با استفاده از cms وردپرس راه اندازی کرده اید، قطعا برای زیباسازی گرافیکی آن نیازمند پوسته یا قالب خواهید شد . اینجاست که شناخت بهترین قالب ها به کمک شما خواهند آمد . همانطور که می دانید پوسته یا قالب وردپرس در زمینه های مختلف وجود دارد . از پوسته ی ورزشی گرفته تا پوسته های شرکتی و فروشگاهی و … .وردپرس یک سیستم مدیریت محتوا می باشد که محبوبیتش روز به روز بیشتر می شود و از این رو شناخت این CMS و پلاگین ها و قالب هایش می تواند در جهت دهی فکری افرادی که تمایل به داشتن وبسایت دارند موثر باشد . در ادامه با تاپ لیست همراه باشید.


 • بهترین پوسته های شرکتی وردپرس X - ایکس
  1
     X - ایکس
  17%
  رای دهید
  یکی از بهترین راه هایی که می تواند شرکت شما را از دیگر شرکت ها متمایز سازد وبسایت شماست و این تمایز از طریق پوسته ی X به راحتی امکان پذیر است . این پوسته چهار سبک مختلف طراحی شده را به شما پیشنهاد می دهد و البته این نکته را باید خاطرنشان کرد که در نسخه های به روز شده سبک های دیگر هم اضافه خواهد شد. می توان گفت که این پوسته در واقع بیشتر از اینکه به پوسته شبیه باشد، یک بسته چندمنظوره با گزینه های عالی می باشد که به کسب و کار شما ظاهری منحصر به فرد می بخشد. این پوسته کاملا قابل سفارشی سازی است ، فقط کافیه تنظیمات دلخواه را انجام دهید.
 • بهترین پوسته های شرکتی وردپرس Zerif Pro - زریف پرو
  2
     Zerif Pro - زریف پرو
  17%
  رای دهید
  زریف پرو نام یک پوسته جذاب و مدرن می باشد که برای راه اندازی وبسایت های کسب و کار و تجاری کوچک مناسب می باشد. طراحی این پوسته رنگارنگ ، دوستانه و صمیمی می باشد . این پوسته کاملا ریسپانسیو می باشد و با انواع دستگاه های دیجیتالی که قابلیت وصل شدن به اینترنت را دارند سازگار می باشد. از دیگر قابلیت های این پوسته می توان به سفارشی سازی ، رنگ های فراوان قابل تنظیم ، یک پنل فوق العاده و قدرتمند و ... می توان به اشاره کرد.
 • بهترین پوسته های شرکتی وردپرس Divi – دیوی
  3
     Divi – دیوی
  13%
  رای دهید
  قالب دیوی یکی از عالی ترین قالب های مدرن و چندمنظوره ی وردپرسی می باشد که برای راهاندازی وبسایت های تجاری و شرکتی مناسب می باشند . این پوسته تک صفحه ای می باشد. این پوسته دارای قابلیت سفارشی سازی می باشد. با قابلیت سفارشی سازی می توانید رنگ های پیش فرض ، فاصله محتوا ، هدرها و ... را طبق خواست و نیاز خود تنظیم کنید . دیوی یک تم کامل و گسترده و در عین حال ساده می باشد که برای انواع وبسایت کوچک و بزرگ، شخصی و حرفه ای، تجاری و شرکت های بزرگ، و حتی مدیران سایت تازه کار و ... مناسب می باشد .
 • بهترین پوسته های شرکتی وردپرس LawyeriaX – لایریاکس
  4
     LawyeriaX – لایریاکس
  12%
  رای دهید
  این قالب برای وبسایت هایی با محتوای وکالت طراحی شده است. این قالب ظاهری حرفه ای و زیبا دارد. با این قالب محتوای قرار گرفته روی وبسایت شما به خوبی سازماندهی و مرتب می شود. لایریاکس همچنین فرم و ظاهری دوستانه دارد که در نگاه اول ، مخاطب با ان ارتباط برقرار می کند. این پوسته ریسپانسیو و قابل سفارشی سازی است و تنوع رنگ فوق العاده ای دارد . صفحه اصلی وبسایت خود را با این پوسته تنظیم و سفارشی تر کنید.
 • بهترین پوسته های شرکتی وردپرس Monstroid – مانستروید
  5
     Monstroid – مانستروید
  10%
  رای دهید
  اگر می خواهید قالبی برای وبسایت خود داشته باشید که تنوع رنگ آن چشم گیر باشد ،پوسته ی درستی را انتخاب کرده اید . مانستروید یک پوسته جذاب و مدرن می باشد که برای راه اندازی وبسایت های کسب و کار و تجاری کوچک مناسب می باشد. طراحی این پوسته رنگارنگ ، دوستانه و صمیمی می باشد . در طراحی این پوسته از عناصر بصری خیره کننده ای همچون : یک اسلایدر تمام عرض، و یک طرح تمام صفحه استفاده شده است . با این پوسته میتوانید عناصری چون : جدول قیمت گذاری، توصیفات، میله پیشرفت، گالری عکس، نمونه کارها، یک فروشگاه، و ... را به وبسایت خود اضافه کنید .
 • بهترین پوسته های شرکتی وردپرس SimpleShift – سیمپل شیفت
  6
     SimpleShift – سیمپل شیفت
  8%
  رای دهید
  یک پوسته تک صفحه ای زیبا با ظاهری مدرن و رنگارنگ که برای تجارت های کوچک مناسب می باشد. شما می توانید از این پوسته برای اهداف شرکت های بزرگ ایجاد کنید .این پوسته چند منظوره و ریسپانسیو می باشد . امکان اضافه کردن شبکه های اجتماعی به وبسایتتان نیز از طریق این پوسته امکان پذیر می باشد.
 • بهترین پوسته های شرکتی وردپرس BusinessTwo – بیزنس تو
  7
     BusinessTwo – بیزنس تو
  6%
  رای دهید
  این پوسته برای شرکت های بزرگ بسیار مناسب است . ظاهر بسیار حرفه ای و زیبای این پوسته با ترکیبی از رنگ های سفید و خاکستری محصورکننده می باشد . این پوسته دارای یک اسلاید بسیار عریض می باشد که به محض ورود به سایت به چشم می خورد . از ویژگی های این قالب می توان به داشتن ویجت های زیاد ، بخش نمونه کار ، ریسپانسیو بودن ، منوی سفارشی سازی و بخش پشتیبانی و .. اشاره کرد.
 • بهترین پوسته های شرکتی وردپرس Pixova Pro – پیکسوا پرو
  8
     Pixova Pro – پیکسوا پرو
  6%
  رای دهید
  این قالب چند منظوره می تواند برای هر نوع وبسایت تجاری مناسب می باشد . این پوسته بسیار حرفه ای و جذاب می تواند یک فروشگاه آنلاین عالی را پشتیبانی کند. پیکسوا پرو از صفحه نمایش های رتینا پشتیبانی می کند و ریسپانسیو می باشد . از دیگر ویژگی های این قالب می توان به رنگ های متنوع قابل تنظیم ، پشتیبانی بسیاری از فونت های گوگل ، تنظیمات سئو ، ایجاد اسلایدرهای متنوع اشاره کرد.
 • بهترین پوسته های شرکتی وردپرس Corporate – کورپوریت
  9
     Corporate – کورپوریت
  5%
  رای دهید
  این قالب رسپانسیو بسیار ساده اما فوق العاده حرفه ای می باشد. هدف اصلی این پوسته این است که مهم ترین اطلاعات راجع به شرکت و اعضای تیم ارائه دهد. این پوسته طوری طراحی شده است که بخش بسیاری از فضا را رنگ سفید و آبی تشکیل می دهند . ترکیب این دو رنگ کنار هم باعث افزایش چشم نوازی و محبوبیت این پوسته شده است.
 • بهترین پوسته های شرکتی وردپرس Worker – وورکر
  10
     Worker – وورکر
  1%
  رای دهید
  وورکر قالبی بسیار حرفه ای می باشد که به کمک آن می توان هرنوع وبسایتی را راه اندازی کرد . این قالب برای داشتن یک فروشگاه آنلاین هم مناسب می باشد. طراحی این وبسایت ریسپانسیو به گونه ایست که رنگ های بیشماری را در خود جای داده است که می توان هر کدام که مناسب است را بر روی وبسایت تنظیم کرد. ویژگی قابل توجه این قالب این است که افزونه ای دارد که می توان آن را نصب کرد و به کمک آن وبسایت شما به هر زبانی قابل اجرا باشد.
11