بهترین کتاب های روانشناسی

ارسال شده توسط

بسیاری افراد از فواید خواندن یک کتاب خوب اطلاعی ندارند و متاسفانه فرهنگ کتاب خوانی آنطور که باید در جامعه قابل رویت نیست. اما شاید با دانستن یک چند از فواید آن افراد بیشتری به کتاب خواندن تشویق شوند.
برای مثال کتاب خواندن علاوه بر اینکه به تقویت حافظه و جلوگیری از آلزایمر کمک می کند باعث می شود دائم در حال یاد گرفتن مطالب جدید باشید.
در اینجا لیستی از بهترین کتاب های روانشناسی را فراهم آوردیم.


 • بهترین کتاب های روانشناسی چه کسی پنیر مرا جابه‌جا کرد
  1
     چه کسی پنیر مرا جابه‌جا کرد
  30%
  رای دهید
  این کتاب با نام \"چه کسی پنیر مرا دزدید\" نیز شناخته می شود. این داستان راه و روش چگونگی تغییر در زندگی را در غالبی بسیار شیرین و روان آموزش می دهد . نویسنده ی این کتاب اسپنسر جانسون و کن بلانچارد هستند.
 • بهترین کتاب های روانشناسی تو همانی که می اندیشی
  2
     تو همانی که می اندیشی
  17%
  رای دهید
  هدف کتاب تو همانی که می اندیشی نوشته ی جیمز آلن و ترجمه گیتی خوشدل برانگیختن انسان ها و درک این حقیقت است که انسان ها اندیشه ها و تفکراتی که بر میگزینند را در ذهن می پرورانند. به عبارت ساده تر هر فرد دقیقا همان چیزی میشود که می اندیشد و شخصیتش متناسب با افکارش کامل میشود.
 • بهترین کتاب های روانشناسی موفقیت نامحدود در ۲۰ روز
  3
     موفقیت نامحدود در ۲۰ روز
  9%
  رای دهید
  موفقیت نامحدود در ۲۰ روز نوشته ی آنتونی رابینز و ترجمه ی خانم فریبا جعفری از پرفروش ترین کتاب های سال 89 بوده است. این کتاب از قدرت درونی انسان ، عادت ها و باور های غلط ، جسم سالم و روابط موفق و فهرستی کامل از اهداف برای رسیدن به موفقیت صحبت می کند.
 • بهترین کتاب های روانشناسی آیا تو نیمه گمشده‌ام هستی؟
  4
     آیا تو نیمه گمشده‌ام هستی؟
  9%
  رای دهید
  این کتاب که نوشته ی باربارادی آنجلیس میباشد حاوی مطالبی است که هر شخصی پیش از ازدواج لازم است بداند. این کتاب به شناخت هر شخص از خود و طرف مقابلش کمک می کند و حاوی پرسش ها و تمرین هایی ست که نیاز به زمان و فکر کافی دارد. پیشنهاد می کنم این کتاب را از دست ندهید.
 • بهترین کتاب های روانشناسی قورباغه ات را قورت بده
  5
     قورباغه ات را قورت بده
  7%
  رای دهید
  کتاب قورباغه ات را قورت بده نوشته برایان تریسی دارای تمرین هایی در جهت ایجاد عادت هایی جدید برای مدیریت فردی هر شخص می باشد که در نهایت به بهبود شخصیت ختم می شود.
 • بهترین کتاب های روانشناسی اعتماد به نفس (آن را بیابید و با آن زندگی کنید)
  6
     اعتماد به نفس (آن را بیابید و با آن زندگی کنید)
  6%
  رای دهید
  نویسنده ی این کتاب باربارادی آنجلیس در حجمی کم حق مطلب را به خوبی ادا کرده است . این کتاب تفکری سرشار از اعتماد به نفس را آموخته است . البته داشتن اعتماد به نفس کافی نیاز به تفکر و تمرین دارد.
 • بهترین کتاب های روانشناسی راز
  7
     راز
  5%
  رای دهید
  این کتاب نوشته روندا بایرن استرالیایی و براساس فیلمی به همین نام است و به 44 زبان ترجمه شده و 21 میلیون نسخه از آن به فروش رفته است. مضمون راز مبتنی بر قانون جذب و مدعی است تفکر مثبت می‌تواند نتایجی مانند افزایش ثروت، سلامت و شادمانی به همراه بیاورد و زندگی فرد به سمت بهتر شدن پیش برود. بنا بر قانون جذب هر آنچه در ذهن انسان تصور شود، چه خوب و چه بد، زشت یا زیبا در دنیای واقعی نمود خواهد یافت.
 • بهترین کتاب های روانشناسی آیین دوستیابی
  8
     آیین دوستیابی
  4%
  رای دهید
  کتاب آیین دوستیابی اثر دیل کارنگی یکی از نخستین و بهترین کتاب‌های «کمک به خود» است، این کتاب ۱۵ میلیون نسخه در جهان فروش داشته‌ است. این کتاب خوانندگان را به سوی مهرورزی، یادآوری و به کارگیری اسامی افراد و سراپا گوش بودن برای کسانی که با آنها صحبت میکنند، تشویق میکند.
 • بهترین کتاب های روانشناسی بیندیشید و ثروتمند شوید
  9
     بیندیشید و ثروتمند شوید
  4%
  رای دهید
  این کتاب در سال 1937 توسط ناپلئون هیل نوشته شد که به گفته خودش با همکاری تاجر ثروتمند آمریکایی اندرو کارنگی این کتاب را به اتمام رسانده است. این کتاب تعالیمی در خود دارد که به خواننده کمک میکند توسط نیروی فکرش به ثروت و موفقیت در زندگی اش دست یابد.
 • بهترین کتاب های روانشناسی ۱۰ رمز موفقیت
  10
     ۱۰ رمز موفقیت
  4%
  رای دهید
  ۱۰ رمز موفقیت نوشته آنتونی رابینز یکی از بهترین نوسندگان در زمینه روانشناسی و موفقیت میباشد. در این کتاب می توان ۱۰ عدد از برترین رمزهای موفقیت که فقط توسط تجربه بدست می آید را مطالعه نمود و از آنها استفاده کرد تا به هدف دلخواه و موفقیت دست یافت.
11