ده گیاه جذب کننده انرژی مثبت

ارسال شده توسط

ده گیاه جذب کننده انرژی مثبت را می شناسید؟

در دنیایی پر رفت و آمد و پر تنش امروزی که هر کسی برای خودش درگیری های بیشماری ایجاد نموده، برطرف کردن استرس و افکار منفی، یکی از بهترین کارهایی است که بشر امروزی می تواند برای زندگی و سلامت خود هم از لحاظ روحی و هم فیزیکی انجام دهد. عوامل بسیار هستند که منبع این ارتعاشات منفی می باشند اما مسئله اینجاست که چطور می توان آن ها را برطرف نمود. بعضی ها از این شرایط خود را دور می کنند و به ناطقی می روند که استرس کمتری در آنجا وجود دارد یا به راحتی مشکلاتی را مه باعث به وجود آمدن این ارتعاشات منفی می شوند، از زندگی خود حذف می کنند. اما افراد بسیاری وجود دارند که چاره ای جز زندگی کردن با آن ها را ندارند بنابراین باید به راه حل هایی بیاندیشند که این مسائل را خود به طور خودکار برای آن ها کم کنند و از میا ببرند.
استفاده از گل گیاه برای دکوراسیون منزل ی محیط کار بسیار رواج دارد. آن ها می توانند به محیط، روحی تازه ببخشند. جدای از اینکه گیاهان، وسیلۀ خوبی برای دکور خانه به حساب می آیند، بسیاری از گیاهان در واقع در بهبود جریان انرژی مثبت و دادن حس خوب به شما، بسیار موثر عمل می کنند. داشتن زندگی شاد و راضی بودن شما از آن با وجود انرژی منفی میسر نیست. خوشبختانه شما می توانید این انرژی منفی را با اضافه نمودن چند گیاه خاص به خانه خود از میان ببرید. با ما در معرفی ده گیاه جذب کننده انرژی مثبت همراه باشید.
*برای دیدن بهترین گیاه های آپارتمانی، اینجا را کلیک کنید.


 • ده گیاه جذب کننده انرژی مثبت بامبو خوش قدم-Lucky Bamboo
  1
     بامبو خوش قدم-Lucky Bamboo
  22%
  رای دهید
  اگر شما مایلید تا سلامتی، عشق و خوش شانسی را به خونه خود بیاورید، بامبو خوش قدم جز گیاهان آپارتمانی به حساب می آیند که باید در خانه داشته باشید. هزاران سال است که کشورهای آسیایی از این گیاه به عنوان نماد رفاه و ثروت استفاده می کنند. بر اساس فنگ شویی، شکل افقی این گیاه سبز و بلند نمایانگر چوب است. این نماد بر انرژی زندگی ما و همچنین شور و نشاط و فعالیت فیزیکی افراد تاثیر می گذارد. این گیاه به نگهداری کمی نیاز دارد. گیاه بامبو را در گوشه ای از اتاق که نور آفتاب کمی دارد قرار دهید و آن را داخل ظرف شیشه ای بگذارید.
 • ده گیاه جذب کننده انرژی مثبت پوتوس-Money Plant
  2
     پوتوس-Money Plant
  14%
  رای دهید
  یکی دیگر از گیاهانی که وجودشان در اتاق باعث جذب انرژی مثبت می شود، گیاه پوتوس یا پتوس طلایی است. بر اساس فنگ شویی، این گیاه موجب جریان انرژی مثبت در فضا می شود و از این رو شانس و ثروت را جذب محیط می کند. به همین دلیل است که پیشنهاد می کنند این گیاه را در خانه نگه دارید. به علاوه، این گیاه به پاک کردن آلودگی هایی که بر اساس لوازم خانگی در منزل وجود دارند، از میان می برد و هوا را پاک می کند. این گیاه هوای داخل را فیلتر می کند و جریان اکسیژن را بیشتر می کند. همیشه سعی کنید این گیاه را در گوشه اتاق قرار دهید. این کار به کاهش استرس، تنش و همچنین افکار منفی بسیار کمک می کند.
 • ده گیاه جذب کننده انرژی مثبت مریم گلی-Sage
  3
     مریم گلی-Sage
  14%
  رای دهید
  این گیاه در پاکسازی محیط بسیار فوق العاده است و توانایی این را دارد تا به شما در خداحافظی با ارتعاشات و افکار منفی کمک کند. این گیاه به شما کمک می کند تا احساسات منفی نظیر عصبانیت و ترس را از زندگیتان دور کنید. این گیاه همچنین در به جریان انداختن انرژی مثبت در فضای منزل یا کار بسیار موثر است. در آمریکای شمالی، سنتی به نام پاک زدایی وجود دارد که مردم برای خلاص شدن از انرژی های منفی، دسته کل ها سفید مریم گلی را می سوزانند. مردم بر این باورند که این کار، انرژی مثبت اطراف شما را افزایش می دهد. اگر دسته گلی از مریم گلی را در لبه پنجره خود قرار دهید، بوی خوشی از آن در منزل ساطع می شود. برگ های آن نیز دارای خواص بی شماری است که می توانید از آن ها برای سلامتی خود بهره ببرید.
 • ده گیاه جذب کننده انرژی مثبت ریحان مقدس-Holy Basil
  4
     ریحان مقدس-Holy Basil
  11%
  رای دهید
  ریحان مقدس بخشی از فرهنگ هندو و طب آیدورا به حساب می آید که به کاهش انرژی های منفی محیط و پاکسازی آن ها کمک می کند و ارتعاشات و انرژی مثبت را به محیط جذب می کند. پرورش گیاه ریحان مقدس در خانه و باغ اثر شفا بخش معنوی بر محیط دارد. این کار به ساکنین آن محیط، نفع بسیاری می رساند. ریحان مقدس جز آن دسته از گیاهانی به حساب می آید که 20 ساعت در روز اکسیژن تولید می کند و همچنین گاز های مضری را نظیر دی اکسید کربن و مونو اکسید کربن را جذب خود می کند. شما باید این گیاه را در قسمت شمالی، شرق یا شمال شرقی منزل یا باغچه خود قرار دهید.
 • ده گیاه جذب کننده انرژی مثبت ارکیده-Orchid
  5
     ارکیده-Orchid
  10%
  رای دهید
  بر اساس فنگ شویی، ارکیده یکی دیگر از گیاهان گلدانی است که انرژی مثبت را جذب می کند. این گیاه نه تنها موجب افزایش انرژی مثبت در محیط خود می شود، بلکه عمر صاحبان خود را، چه فیزیکی و چه معنوی، بالا می برد. یونانیان باستان از این گیاه به عنوان یک هدیه فوق العاده برای زوج های تازه ازدواج کرده می دانستند. گل های این گیاه عمر زیادی دارند. این گل های زیبا در اشکال و اندازه های متفاوتی هستند بنابراین شما می توانید آن ها را با هر نوع دکور در منزل ست نمایید. عطر شیرین و لذت بخش ارکیده همچنین می تواند خلق و خوی شما را بهتر سازد.
 • ده گیاه جذب کننده انرژی مثبت گل چمچه ای-Peace Lily
  6
     گل چمچه ای-Peace Lily
  8%
  رای دهید
  گلی چمچه ای یکی دیگر از گیاهان گلدار است که می تواند به شما از لحاظ معنوی، ذهنی و جسمی کمک کند. این برگ های براق در بهبود جریان انرژی مثبت در خانه، بسیار موثر است. همچنین، این گیاه می تواند با شکستن و خنثی کردن گاز های مضر موجود در منزل، هوای محیط را پاک کند. این گیاه می تواند هوای داخل ساختمان را از سمومی مانند فرمالدئید، بنزن و مونوکسید کربن سم زدایی کند. مراقبت از این گیاه بسیار آسان است. این گیاه در محیط های سایه دار به خوبی رشد می کنند، بنابراین شما می توانید به راحتی آن ها را در محیط کار یا منزل، در گوشه ای قرا دهید و از وجود آن لذت برید. همچنین می توانید آن ها را در فضای اتاق خواب خود قرار دهید تا آسوده تر بخوابید.
 • ده گیاه جذب کننده انرژی مثبت رزماری-Rosemary
  7
     رزماری-Rosemary
  5%
  رای دهید
  رزماری برای سلامت ذهن و بدن شما بسیار مفید می باشد. این گیاه همچنین در سم زدایی محیط منزل و محل کار شما از گازهای مضر موجود در هوا بسیار کاربردی می باشد. علاوه بر این، این گیاه خواص درمانی بسیار زیادی دارد و از زمان باستان تا به کنون، از این گیاه برای رفع مشکلات بسیار استفاده می کنند. عطر این گیاه آنقدری اعجاب انگیز است که می تواند بلافاصله، خلق و خوی شما را بهبود بخشد، با انرژی منفی و استرس شما مبارزه کند، حافظه شما را تقویت سازد و به برطرف نمودن بیخوابی کمک شایانی کند. این گیاه موجب آرامش درونی در شما می شود، بنابراین وجود آن در خانه بسیار مفید می باشد.
 • ده گیاه جذب کننده انرژی مثبت یاس-Jasmine
  8
     یاس-Jasmine
  5%
  رای دهید
  گل یاس که گل زوج ها نیز معروف است، انرژی مثبت را جذب می کند و به تقویت روابط و ایجاد رابطه ای عاشقانه کمک می کند. عطر خوش یاس در پاک کردن محیط از انرژی منفی و همچنین افزایش احساس خوشبینی و اعتماد به نفس کمک می کند. به علاوه، بوی این گل می تواند در آرام کردن ذهن پر استرس شما بسیار موثر باشد و در عین حال انرژی تازه و خوب را برای شما به ارمغان می آورد. این گیاه حتی می تواند در مبارزه با مشکلاتی نظیر انسداد ذهنی و غم اندوه بسیار مفید باشد. این گیاه را نزدی پنجره جنوبی منزل خود قرار دهید اما اگر می خواهید آن را در باغچه بکارید، آن را در قسمت شمال باغچه پرورش دهید.
 • ده گیاه جذب کننده انرژی مثبت آلوئه ورا-Aloe Vera
  9
     آلوئه ورا-Aloe Vera
  2%
  رای دهید
  آلوئه ورا نیز جز آن دسته از گیاهانی به حساب می آید که با خود انرژی مثبت و خوش شانسی می آورد. انرژی ساطع شونده از این گیاه می تواند با ارتعاشات منفی و بدشانسی مبارزه کند. مراقبت از این گیاه بسیار آسان است و به همین دلیل، در بسیاری از شرایط به رشد خود ادامه می دهد. شما می توانید آن را در نور غیر مستقیم خورشید یا نور های مصنوعی قرار دهید و مرتب به آن آب دهید. آلوئه ورا خواص درمانی متعددی دارد که یکی از آن ها برای درمان آکنه می باشد. توصیه می شود این گیاه را در قسمتی از خانه که رفت و آمد بیشتری در آن است، قرار دهید تا انرژی منفی را دور کند.
 • ده گیاه جذب کننده انرژی مثبت گل داوودی-Chrysanthemum
  10
     گل داوودی-Chrysanthemum
  2%
  رای دهید
  گل داوودی علاوه بر اینکه می تواند انرژی منفی را از محیط دور کند، بلکه می تواند انرژی مثبت را نیز جذب نماید. در مکتب بودیسم، گل داوودی نماد خلوص و صداقت است. در واقع، مردم چین و ژاپن به قدرت درمانی گل داوودی، بسیار معتقدند. به علاوه، قدرت زیاد این گیاه در پاکسازی هوای محیط از گاز های مضری نظیر تری کلرواتیلن، بنزن، فرمالدئید، آمونیاک و دیگر مواد شیمیایی، قابل توجه است. این گیاه، سلامتی را در خانه ارتقا می باشد و جالب است بدانید که نماد طول عمر بالا نیز می باشد. این گیاه همچنین می تواند در شاد سازی افراد و تغییر خلق و خوی آن ها بسیار مفید باشد. توصیه می شود این گیاه را در جایی قرار دهید که به طور ثابت منبع تنش می باشد.
11