عجیب ترین رکوردهای دنیا در کتاب گینس

ارسال شده توسط

هر سال عجیب‌ترین و خاص‌ترین دستاوردهای انسانی و پدیده‌های طبیعی در کتاب گینس ثبت می شود. کتاب رکوردهای گینس، یک کتاب مرجع از رکوردهای بین‌المللی است و از پرفروش‌ترین سری کتاب‌های جهان می باشد.
شایان ذکر است که بزودی خارق العاده ترین رکوردهای ایرانی ثبت شده در کتاب گینس نیز حضورتان معرفی خواهد شد.


 • عجیب ترین رکوردهای دنیا در کتاب گینس کشیدن پوست بدن
  1
     کشیدن پوست بدن
  29%
  رای دهید
  گري تورنربا كشيدن پوست بدنش به طول 15.8 سانتيمتر توانست اين ركورد را به خود اختصاص دهد. وی می گوید: به علت داشتن سندرم که در بافت پوست موثر است، من قادر به کشیدن پوست بدنم هستم.
 • عجیب ترین رکوردهای دنیا در کتاب گینس بالاترین زمان حبس نفس در زیر آب
  2
     بالاترین زمان حبس نفس در زیر آب
  16%
  رای دهید
  استیگ سورینسن یک شناگر دانمارکی و ملقب به شش جادویی می باشد. وی مدرک پزشکی عمومی دارد. او رکورد گینس بالاترین زمان حبس نفس در زیر آب را از۲۰ دقیقه و۱۰ ثانیه به ۲۲ دقیقه نفسگیری رسانده است. این رکورد در مدرسه‌ی غواصی لندن در انگلیس به ثبت رسید.
 • عجیب ترین رکوردهای دنیا در کتاب گینس بلندترین موی جهان
  3
     بلندترین موی جهان
  14%
  رای دهید
  خانم 35 ساله چینی  به نام چانگان که فارغ التحصیل رشته پزشکی از دانشگاه چین است، صاحب بلندترین موهای جهان می باشد. او با موهای 3.38متر سبب تجمع زیادی در پارک چین شده است. هدف وی فروختن موهای خود می باشد که با هزینۀ آن بتواند به کودکان بی‌بضاعت سرطانی و کودکانی که بیماری‌های خاص دارند و خانواده ها توانایی پرداخت هزینه درمان را ندارند، کمک کند. بواسطه هدف ایشان، بسیاری از بازیگران ثروتمند چینی نیز پول خود را به کودکان سرطانی اهدا کردند. 
 • عجیب ترین رکوردهای دنیا در کتاب گینس بلندترین ناخن
  4
     بلندترین ناخن
  8%
  رای دهید
  کریستینا والتون ، زن امریکایی که درنوادا زندگی می کند، صاحب رکورد بلندترین ناخن های دو دست در میان زنان می باشد.
 • عجیب ترین رکوردهای دنیا در کتاب گینس بلندترین سبیل دنیا
  5
     بلندترین سبیل دنیا
  8%
  رای دهید
  رام نسینگ چاوچان هندی مردی 56 ساله، با سبیلی در حدود 426 سانتی متر رکوردار بلندترین سبیل شد. وی از دوران نوجوانی موهای خود را کوتاه و در تمام این مدت سبیل های خود را با روغن نارگیل تقویت کرده است.
 • عجیب ترین رکوردهای دنیا در کتاب گینس بزرگترین پا در جهان
  6
     بزرگترین پا در جهان
  8%
  رای دهید
  دارنده بزرگترین پا در جهان یکی از رکوردهای عجیب ثبت شده در کتاب گینس است که جیسون اورلاندو آن را به خود اختصاص داده است.
 • عجیب ترین رکوردهای دنیا در کتاب گینس بیشترین چرخش پا
  7
     بیشترین چرخش پا
  4%
  رای دهید
  مکث وی دیل پسر 14 ساله، اهل شمال لندن است و از همان دوران کودکی عادات به کارهای غیرطبیعی داشت. .وی توانست رکورد گینس برای بیشترین و بزرگترین چرخش پا را به خود اختصاص دهد. او پاهایش را 157 درجه به داخل و خارج می چرخاند و تا کنون هیچ دردی برایش ایجاد نکرده است.
 • عجیب ترین رکوردهای دنیا در کتاب گینس بالا رفتن از پله با سر
  8
     بالا رفتن از پله با سر
  4%
  رای دهید
  لی لانگ لانگ؛ با سر از پله بالا می‌رود، مردی که با کارهای عجیب و خارق العاده خود، توانست نام خود را در کتاب رکوردهای گینس ثبت کند.
 • عجیب ترین رکوردهای دنیا در کتاب گینس دورترین پرتاب تیر با پا
  9
     دورترین پرتاب تیر با پا
  4%
  رای دهید
  نانسی سیفکر دختر 29 ساله ای که در سیرک کار می‌کند. وی اهل کالیفرنیا می باشد. رکورد دورترین پرتاب تیر با پا از فاصله 6 متری به سیبلی به اندازه 5.5 اینچ به او تعلق گرفته است.
 • عجیب ترین رکوردهای دنیا در کتاب گینس بلندترین سیم مارپیچ فلزی در بدن
  10
     بلندترین سیم مارپیچ فلزی در بدن
  2%
  رای دهید
  اندرو استانتون از ایالات متحده امریکا توانست در ایتالیا رکورد جالب و تامل انگیزی را به خود اختصاص دهد. رکورد ایشان بلندترین سیم مارپیچ فلزی است که از بینی گذشته و از دهان خارج شده است. طول آن 3 متر و 63 سانتیمتر می باشد.
11