پرکاربردترین سایتهای مناسب برای کودکان ایرانی

ارسال شده توسط

حتما تا به حال متوجه این موضوع شده اید که در دنیای مجازی سایت‌های زیادی برای کودکان وجود دارد که متناسب با روحیه کودکان نیستند. برخی از این سایتها موجب تضعیف قوای ذهنی کودکان میشوند و …
لذا در ادامه تعدادی از سایتهای مناسب کودکان و نوجوانان ایرانی برای شما عزیزان معرفی میشود و امیدورایم با نظرات، رای دادن و همچنین افزودن سایتها در انتهای لیست به کودکان و نوجوانان ایران زمین کمک کنید.


 • پرکاربردترین سایتهای مناسب برای کودکان ایرانی www.koodakan.org
  1
     www.koodakan.org
  18%
  رای دهید
  یکی از مطرح‌ترین سایت‌های فعال و پر مخاطب در حوزه کودکان و جوانان می‌باشد. این سایت شامل چیستان، دانستنی ها، شعر، بازی، سرگرمی، جدول، جوک، تصاویر دیدنی، ضرب المثل، کاردستی و... برای کودکان و نوجوانان است.
 • پرکاربردترین سایتهای مناسب برای کودکان ایرانی http://icnl.nlai.ir
  2
     http://icnl.nlai.ir
  15%
  رای دهید
  کتابخانه ملی کودکان و نوجوانان ایران، کتابهایی متناسب با سن کودکان و نوجوانان هر ماه منتشر می کند. لذا در این سایت کتابهای مختلف کودکان و نوجوانان به صورت الکترونیکی آورده شده است.
 • پرکاربردترین سایتهای مناسب برای کودکان ایرانی www.koodakcity.com
  3
     www.koodakcity.com
  13%
  رای دهید
  سایت کودک سیتی، یکی دیگر از سایتهای مفید برای کودکان و نوجوان است و شامل بخشهای متفاوت بوده، از جمله سرگرمی و آموزش کودک و خانواده، کاردستی، جشن تولد، آموزش انگلیسی، دکوراسیون، جدیدترین نوشته ها و ... می باشد. در این سایت شعر و قصه های گوناگونی متناسب با کودکان وجود دارد مانند شعر کودکانه کوتاه عید قربان.
 • پرکاربردترین سایتهای مناسب برای کودکان ایرانی www.tebyan.net
  4
     www.tebyan.net
  11%
  رای دهید
  یکی از سایت های قوی اطلاع رسانی در زمینه های گوناگون، سایت تبیان می باشد که توسط وزارت ورزش و جوانان معرفی شده است و شامل شبکه اجتماعی، مشاوره، مرکز یادگیری، هنری، آموزشی و در بخش کودک و نوجوان که شامل، بازی ، کاردستی ، کارتون ، دانستنی ها ، شعر ، داستان و.... است.
 • پرکاربردترین سایتهای مناسب برای کودکان ایرانی www.markazafarineshha.ir
  5
     www.markazafarineshha.ir
  10%
  رای دهید
  مرکز آفرینش های فرهنگی هنری در سال 1372 به عنوان بزرگترین مجتمع فرهنگی هنری ویژه کودکان و نوجوانان شروع به کار کرد. فعالیت های فرهنگی و هنری از جمله کارگاه های آموزشی نقاشی، سفالگری،خوشنویسی، عکاسی،قصه گویی خلاق و … مورد بهره برداری کودکان و نوجوانان قرار می گیرد. نمایشگاهها، همایشها، تئاتر و ... از جمله امکانات دیگر این مرکز است.
 • پرکاربردترین سایتهای مناسب برای کودکان ایرانی http://10006016.ir/bazi
  6
     http://10006016.ir/bazi
  8%
  رای دهید
  سایت بازی سرا مرکزرسانه مجازی کودک و نوجوان است. در این سایت بازیهای متنوع و زیادی برای کودکان طراحی شده است. بازی سرا شامل بخش های سرگرمی، تقویت ذهن، تیراندازی، پرواز، ماجراجویی، مسابقه، ورزش و ... می باشد.
 • پرکاربردترین سایتهای مناسب برای کودکان ایرانی www.ccdcir.com
  7
     www.ccdcir.com
  6%
  رای دهید
  سایت کانون توسعه فرهنگی کودکان، سطح دانش فرهنگ، هنر و اخلاق دینی کودکان را بالا می برد. این سایت در جهت توسعه فرهنگی- اجتماعی کودکان سراسر جهان، به ویژه کودکان نقاط محروم فعالیت می کند و این عامل سبب انجام کار خیر از سوی خیران به کودکان محروم شده است.
 • پرکاربردترین سایتهای مناسب برای کودکان ایرانی www.ordibehesht-home.com
  8
     www.ordibehesht-home.com
  5%
  رای دهید
  سایت خانه کودک ارديبهشت در زمینۀ آموزش و تفریح کودکان فعالیت می کند. این سایت شامل رشته های هنر و خلاقیت، آداب معاشرت، بازی و موسیقی، قصه گوئی و نمایش خلاق، بازیهای تمرکزی و ... می باشد.
 • پرکاربردترین سایتهای مناسب برای کودکان ایرانی www.minibazi.ir
  9
     www.minibazi.ir
  5%
  رای دهید
  سایت مینی بازی تنوع زیادی برای کوکان شما دارد و شامل بخشهای فوتبال، بازی المپیک، بازی فکری، بازی ورزشی، معما، ماشین، تیراندازی، ماهی، هوش و... می باشد. نکته ای که در این قسمت وجود دارد این است که والدین می بایست خود این موارد را بررسی کنند چرا که ممکن است بعضی موارد با روحیه فرزندانشان سازگار نباشد.
 • پرکاربردترین سایتهای مناسب برای کودکان ایرانی www.tkoodakan.net
  10
     www.tkoodakan.net
  1%
  رای دهید
  سایت ترانه های کودکان داستانها و شعرهای زیادی را برای کودکان شما فراهم کرده است که منجر به رشد فکری و آرامش کودکان شما می شود. این سایت شامل قصه، شعر، سرگرمی، مطالب علمی و ... می باشد.
 • پرکاربردترین سایتهای مناسب برای کودکان ایرانی www.nabaat.ir
  11
     www.nabaat.ir
  1%
  رای دهید
  سایت نبات و نبات کوچولو برای کودکان و خردسالان در زمینه های سرگرمی، مسابقات، دانشمندان، داستان، شعر، بازی و ... امکانات خوبی را فراهم کرده است. اطلاعات و محصولات جالبی در این سایت ارائه شده است.
 • پرکاربردترین سایتهای مناسب برای کودکان ایرانی www.mosmeri.com
  12
     www.mosmeri.com
  1%
  رای دهید
  سایت دنیای کودکان نیز مانند سایر سایتها برای کودکان شما در زمینه های کارتون ها، بازیها، آموزشها و... فعالیت کرده است. سعی و تلاش این وب سایت، مرتفع نمودن نیازهای جانبی کودکان در زمینه های مختلف از جمله آموزش نقاشی، زبان انگلیسی، کاردستی و ... به روشی نو و خلّاقانه است.
13