اخبار روز دهم المپیک ریو ۲۰۱۶

ارسال شده توسط

در دهمین روز از بازی های المپیک تابستانی ریو ۲۰۱۶ ، باوجود تلاش ورزشکان اما ایران بی مدال ماند. مروری بر اخبار روز دهم المپیک ریو ۲۰۱۶ را بخوانیم.

حبیب الله اخلاقی کشتی گیر کشورمان در دهمین روز از بازی های المپیک در وزن ۸۵ کیلوگرم به مصاف با حریفان خود رفت. وی در اولین بازی خود در برابر حریف سوئدی با امتیاز ۱۰-۰ پیروز شده و به مرحله ی یک هشتم راه یافت. در بازی یک هشتم نهایی در برابر حریف روس خود شکست خورد. حریف دوره شانس مجدد اخلاقی، از آذربایجان بود که در برابر او ۳-۲ پیروز شد. اما متاسفانه با تمام تلاشی که کرد، در شانس مجدد دوم امتیاز ۱-۱ را در برابر حریف آلمانی کسب کرد و از مدال بازماند.

حبیب الله اخلاقی

بشیر باباجان زاده کشتی گیر دسته ۱۳۰ کیلوگرم، در دوره یک هشتم نهایی در برابر حریف چینی خود با امتیاز ۳ – 1 پیروز شد و به مرحله یک چهارم نهایی راه یافت. اما در آن مرحله در برابر حریف آلمانی خود با امتیاز ۳-۱ شکست خورده و از دور رقابت ها حذف شد.

بشیر باباجان زاده

تیم ملی والیبال ایران نیز با شکست ۳ – 0 در برابر روسیه در گروه خود مقام چهارم را به دست آورد. امتیاز هر ست به ترتیب روبرو می باشد: ۲۳ – 25، ۱۶ – 25، ۲۰ – 25 .

والیبال ایران روسیه

محمدرضا براری وزنه بردار تازه کار ایران که دارای مدال برنز جهانی و طلای آسیایی است، در دسته ی ۱۰۵ کیلوگرم با مجموع ۴۰۶ کیلوگرم، مقام ششم را کسب کرد.

محمدرضا براری