باریک ترین لپتاپ جهان Acer Swift 7

ارسال شده توسط

ایسر در جریان نمایشگاه‌ IFA 2016 سری جدید لپ‌تاپ‌های فوق باریک را با برند Swift و مجهز به پردازنده‌های کبی‌لیک اینتل معرفی کرد.
لپتاپ جدید Acer Swift 7 توانست با قطر کمتر از ۱سانتی متر رکورد باریک ترین لپتاپ جهان را در نمایشگاه IFA 2016 ایسر بشکند که ضخامت آن ۹/۹۸ میلی متر می باشد. پردازنده سوئیفت ۷ ، نسل هفتم پردازنده Core i5 اینتل می باشد و RAM آن ۸ گیگ است. حافظه داخلی آن ۲۵۶ گیگابایت از نوع SSD می باشد.صفحه نمایش آن ۱۳/۳ اینچ از نوع IPS  است و کیفیت مطلوبی دارد. این لپتاپ دارای دو پورت USB 3.1 و یک جک هدفون می باشد .جنس آن از آلومینیوم است و ظاهر بیرونی آن تیره و داخل آن به رنگ طلایی است و طراحی چشم نوازی دارد.اما از نکات دیگر سوئیف ۷ می توان به پد لمس بزرگ آن اشاره کرد.طوری که پد موسی به این بزرگی در هیچ لپ تاپی دیده نشده است. این لپ تاپ هم اکنون در چین قابل خریداری است و پس از مدتی به آمریکا و اروپا نیز عرضه خواهد شد. قیمت آن در اروپا ۱۲۹۹ دلار و در آمریکا ۱۰۰۰ دلار خواهد بود.
نظر شما در مورد این سیستم جدید ایسر چیست؟ به نظر شما ایسر می تواند جایگاه قبلی و ابتدایی خود را با این محصول در بازار پیدا کند؟