برترین‌های «هنر مقاومت» معرفی شدند

ارسال شده توسط

اختتامیه چهارمین جشنواره هنر مقاومت در تاریخ ۱۸ دی ۱۳۹۵ با حضور سردار علیرضا افشار جانشین معاون امور بسیج و فرهنگ دفاعی ستاد کل نیروهای مسلح، سردار عبدالرضا آزادی معاون فرهنگی اجتماعی سازمان بسیج مستضعفین، سردار سید مسعود جزایری معاون فرهنگی و تبلیغات دفاعی ستادکل نیروهای مسلح و… برگزار شد و ضمن اعلام  منتخبین این جشنواره در چهار رشته  نقاشی، پوستر، کارتون و کاریکاتور و حجم، پیام تصویری پسر شهید « نمر» پخش و هم زمان ترجمه شد. وی در پیام خود اظهار داشتند: مستبدان با فعالیتهای کینه جویی خود و کشتن انسانها می خواهند نور الهی را خاموش کنند اما فعالیتهایی که انسان های مومن برگزار می کنند هیچگاه این نور الهی خاموش نمی شود و من صمیمانه از برگزاری این جشنواره تشکر می کنم. با برپایی بزرگداشت افراد شهیدی نظیرپدرم، این افراد را به عنوان الگوی افراد زنده معرفی می کنیم و سپس برخی از صفات پدر شهیدش را مطرح کردند که بامومنان مهربان بود و با ظالمان همکاری نمی کرد. با اعمالی مانند امر به معروف و نهی از منکر ارزش های دین اسلام رانگه می داشت.

برگزیدگان منتخب این جشنواره به شرح ذیل می باشد.

در بخش نقاشی طهمورث آشناگر، رضا جماعتی، علیرضا شاملو، زینب رجبی، ساناز غلامی، محمد ‏نادری و وحید یگانه مهر تقدیر شدند.

در بخش پوستر هادی قادری (نفر اول)، محمد بازدار (نفر دوم)، فرهود مقدم (نفر سوم) شدند و از صابر شیخ رضایی و لیلا نیرومند تقدیر به عمل آمد.

در بخش کارتون محبوبه پاکدل (نفر اول)، عثمان گوران سوروگولو (نفر دوم)، مهدی عزیزی (نفر سوم) شدند و از  مجید ادیبی و ناصر مقدم تقدیر به عمل آمد.

در بخش کاریکاتورنیز آرش فروغی (نفر اول)، هادی اسدی (نفر دوم)، شانکار پارماسی (نفر سوم) شدند و از عارف نیازی و شهرام شیرزادی تقدیر شد.

در بخش حجم :محمد تقی صداقتی (نفر اول)، نسرین شاپوری (نفر دوم)، علی علمدار (نفر سوم) شدند و از  امیر حسین کولیوند و زهرا شیخ الحکمایی تقدیر به عمل آمد.

برترین‌های «هنر مقاومت» معرفی شدند

برترین‌های «هنر مقاومت» معرفی شدند