برگزیدگان جشنواره ملی، فرهنگی هنری ایران ساخت

ارسال شده توسط

اختتامیه نخستین جشنواره ملی، فرهنگی و هنری ایران ساخت در تاریخ ۱۸ دی ماه ۱۳۹۵ با حضورمعاون اول رئیس جمهوردرمرکزهمایش های بین المللی صداو سیما برگزار شد. آثار ارسال شده در بخش های مختلف نظیرادبیات، رسانه های شنیداری، دیداری، رسانه های دیجیتال و هنرهای تجسمی در سطوح  حرفه ای و مردمی برگزارشد و نفرات برتر هر یک از سطوح توسط هیات داوران معرفی شدند. برگزیدگان نخستین جشنواره ملی، فرهنگی و هنری ایران ساخت به شرح ذیل می باشد.


برگزیدگان بخش رسانه‌های دیجیتال
لوح تقدیر و جایزه نقدی/ مهناز کبیریان/بازی جیرینگ لند

لوح تقدیر و جایزه نقدی/ حسین احمدی/بازی شتاب در شهر ۲

رتبه سوم: لوح تقدیر و جایزه نقدی/ مسعود عسگریان/ بازی سلحشوران

رتبه دوم:  لوح تقدیر و جایزه نقدی/سامان فیروزی/ بازی زاراوان

رتبه اول: تندیس جشنواره، دیپلم افتخار و جایزه نقدی/شرکت توسعه ابزارهای داده ابریشمی/ بازی پرسیتی
 

برگزیدگان بخش رسانه های دیجیتال، رشته وبگاه
لوح تقدیر و جایزه نقدی/ ستاد توسعه توانمندسازی شهرداری تهران/وبگاه زنان و تولید ملی

لوح تقدیر و جایزه نقدی/ رسول گلی‌زاده/وبگاه اقتصاد مقاومتی

لوح تقدیر و جایزه نقدی/ محمد روحانی‌نژاد/وبگاه اسکیل

رتبه سوم: لوح تقدیر و جایزه نقدی و حمایت از تولید جدید در آینده/ نیما محسنی/ وبگاه همگردی

هیات داوران در این بخش برای رتبه اول و دوم انتخابی نداشتند.


بخش نرم‌افزار
لوح تقدیر و جایزه نقدی/ موسسه راوی رسانه ۲۴ /نرم‌افزار تلفن همراه من مامانم

لوح تقدیر و جایزه نقدی/ احسان نوری/نرم‌افزار تلفن همراه تله طب

رتبه سوم: لوح تقدیر و جایزه نقدی و حمایت از تولید جدید در آینده/ عاطفه داوریان/ نرم‌افزار تلفن همراه بازارچه و نرم‌افزار چند رسانه‌ای

رتبه سوم: لوح تقدیر و جایزه نقدی و حمایت از تولید جدید در آینده/ شرکت کالن دانش سهند/ نرم‌افزار چندرسانه‌ای فرادرس

هیات داوران در این بخش برای رتبه اول و دوم انتخابی نداشتند.
 

بخش ایده بازار
رتبه سوم: لوح تقدیر و جایزه نقدی/ موسسه مطهر نت پارس/ ایده سرزمین صورتی

رتبه دوم: لوح تقدیر و جایزه نقدی/شرکت میثاق جاوید آینده‌سازان/ ایده بازی شهری خانه اقتصاد مقاومتی

رتبه اول: تندیس جشنواره، دیپلم افتخار، جایزه نقدی و حمایت از ایده جدید در آینده/ ابوالفضل منصوری/ ایده تاثیرگذار بر رفتار کودکان


بخش کاریکاتور
لوح تقدیر و جایزه نقدی/ سعید صادقی/کارتون با عنوان خط تولید اتومبیل

لوح تقدیر و جایزه نقدی/ پویا عبدلی/کارتون با عنوان صفحه ابزارکار

لوح تقدیر و جایزه نقدی/ محسن اسدی/کارتون با عنوان خط تولید ظرف

رتبه سوم: لوح تقدیر و جایزه نقدی و حمایت از تولید اثر جدید در آینده مسعود ضیایی/ کارتون بدون شرح

رتبه دوم: لوح تقدیر و جایزه نقدی و حمایت از تولید اثر جدید در آینده  محمدعلی خلج/ کارتون با عنوان کالای ایرانی، کالای چینی

رتبه اول: تندیس جشنواره، دیپلم افتخار و جایزه نقدی حمایت از تولید اثر جدید در آینده/مهناز یزدانی/ کارتون با عنوان واردات بی رویه


بخش هنرهای تجسمی
رشته پوستر

هیات داوران در این بخش از یک مجموعه اثر تقدیر کرد.

تقدیر حرفه‌ای:
 لوح تقدیر و جایزه نقدی و حمایت از تولید اثر جدید در آینده/ پویا سرابی/مجموعه آثار تولید ملی – اقتصاد مقاومتی

رشته عکاسی 

هیات داوران در این بخش از شش اثر تقدیر کرد.

تقدیر حرفه‌ای:

لوح تقدیر و جایزه نقدی و حمایت از تولید اثر جدید در آینده حسین اسماعیلی/مجموعه آثار زعفران – آزمایشگاه

لوح تقدیر و جایزه نقدی/ بهار نیک پور/عکس با عنوان داروساز

لوح تقدیر و جایزه نقدی/ حامد نیرومند/ عکس با عنوان کارشیرین

لوح تقدیر و جایزه نقدی/ داود ایزدپناه/ عکس با عنوان سوخت سالم

تقدیر مردمی:

لوح تقدیر و جایزه نقدی/ فرناز قاسم زاده/ عکس با عنوان پل طبیعت

لوح تقدیر و جایزه نقدی/ محمدمهدی محدپور/ عکس با عنوان پیرمرد

رشته تصویرسازی
هیات داوران در این بخش از یک مجموعه اثر تقدیر کرد.

تقدیر حرفه‌ای:
لوح تقدیر و جایزه نقدی / محمدعلی حلیمی/مجموعه آثار کسب و کار ایرانی – کالای ایرانی

 

جهت مشاهده برگزیدگان بخش های دیگر نظیر ادبیات، مستندنگاری، شعار تبلیغاتی، بخش دیداری و شنیداری، کلیپ و تیزر تبلیغاتی، برنامه رادیویی، برنامه تلویزیونی ، فیلم کوتاه ومستند، به هر لینک زیر می توانید مراجعه نمائید:

http://www.isna.ir/news/95101912044