بهترین‌های فیفا در سال ۲۰۱۶

ارسال شده توسط

در سال ۲۰۱۷، مراسم بهترین های فیفا در شهر زوریخ سوئیس برگزار شد ودر طی این مراسم بهترین‌های فوتبال جهان در بخش‌های مختلف معرفی شدند. شایان ذکر است که پیش ازشروع مراسم، جمعی از چهره های فوتبال جهان به همراه رئیس فیفا در دیداری کاملاً دوستانه و غیررسمی با یکدیگر بازی کردند و لحظات پرمخاطره ای را پشت سر گذاشتند. 
بهترین بازیکن مرد سال ۲۰۱۶ فوتبال جهان از سوی فیفا : کریستیانو رونالدو که صاحب چهارمین عنوان مرد سال فوتبال جهان خود شد.

کریستیانو رونالدو

کریستیانو رونالدو

جایزه برترین بازیکن زن سال ۲۰۱۶ فوتبال جهان از سوی فیفا : کارلی لوید ازآمریکا. 

جایزه بهترین مربی زن سال ۲۰۱۶ فوتبال جهان از سوی فیفا: سیلویا نید ازآلمان. 

جایزه برترین مربی سال ۲۰۱۶ فوتبال جهان از سوی فیفا : کلودیو رانیری، او توانست لسترسیتی را به عنوان قهرمانی لیگ برتر برساند.

جایزه بهترین تماشاگر سال ۲۰۱۶ فوتبال جهان از سوی فیفا: هواداران بوروسیا دورتموند و لیورپول ، که در لیگ اروپا فضای جالبی خلق کردند.

جایزه زیباترین گل سال ۲۰۱۶ فوتبال جهان از سوی فیفا: جایزه زیباترین گل سال که به جایزه پوشکاش معروف است به  موحد فیض صبری رسید که در لیگ مالزی این گل را به ثمر رساند.  
بهترین‌ فوتسال سال ۲۰۱۶ از سوی فیفا: فالکائو، بازیکن معروف فوتسال برزیل صاحب افتخار شد.
برنده جایزه بازی جوانمردانه سال ۲۰۱۶ از سوی فیفا: تیم اتلتیکوناسیونال کلمبیا  که صاحب عنوان شد.اعضای تیم اتلتیکوناسیونال کلمبیا بخاطر رفتار ورزشی خوبی که  درمسابقات و خارج از مستطیل سبز داشتند  جایزه بازی جوانمردانه سال فیفا به این تیم اهدا شد.

zpuyzy