تجلیل ازبرگزیدگان بخش سیمای جشنواره تولیدات مراکزصداوسیما دراهواز سال ۹۵

ارسال شده توسط

اختتامیه نوزدهمین جشنواره تولیدات رادیویی و تلویزیونی مراکز استان‌ها در روز پنجشنبه، ۲ دی ماه ۱۳۹۵ با سخنرانی عبدالعلی علی عسکری رئیس سازمان صداوسیما برگزار شد. دکتر علی دارابی فرمودند: این جشنواره فرصت مناسبی برای توسعه کیفیت آثار و استعداد یابی جوانان است و شبکه های استانی نقش موثری در وحدت ملی، توسعه پایدار و تنویر افکار عمومی  دارند. دکتر صالحی امیری گفت: رسانه ملی باید برای معرفی الگوهای موفق و تولید برنامه در حوزه های اقتصاد مقاومتی، استقلال و همگرایی گام بردارد. همانطور که اقتصاد مقاومتی و الگوی سبک زندگی ایرانی اسلامی برای مقام معظم رهبری حائز اهمیت است. دبیرمجمع تشخیص مصلحت نظام و سردار سرلشکر پاسدار محسن رضایی هم در این مراسم به نکات مهمی اشاره کردند. محمدرضا جعفری جلوه مدیر شبکه۲، مجید زین العابدین مدیر شبکه ۵، علی فروغی رئیس مرکز بسیج، جعفر عبدالمالکی قایم مقام مدیر شبکه ۳ سیما، علی بخشی زاده رئیس مرکز نظارت و ارزیابی صداوسیما و هنرمندانی نظیر سیروس مقدم، مسعود جعفری جوزانی، افسانه بایگان، حسین محجوب، مجید مظفری و… نیز در این مراسم شرکت داشتند و کنسرت زنده توسط سالار عقیلی  اجرا گردید. در پایان اهدای تندیس جشنواره از برترین های بخش های جشنواره قدردانی و تندیس بهترین مرکز به چهار محال و بختیاری اهدا شد.

در بخش تله فیلم :

بهترین تهیه کننده : رامتین بال از مرکز بوشهر برای برنامه ژرمانیسکا  

بهترین کارگردان :  محمد باقری نیکو از مرکز خراسان شمالی برای برنامه الله مزار  

بهترین نویسنده : محمد باقری نیکو از مرکز خراسان شمالی برای برنامه الله مزار  

بهترین بازیگر مرد : به صورت مشترک به سید ابراهیم عمادی و رضا انواری از مرکز سمنان برای برنامه جاده تباهی

بهترین بازیگر زن : به صورت مشترک به شرف النساء نیرومند از مرکز خراسان شمالی برای برنامه الله مزارپ حمیرا ریاضی از مرکز کردستان برای برنامه ژوان  

در بخش داستانی کوتاه :

بهترین کارگردان به صورت مشترک: بهزاد تقی کهزاد از مرکز خوزستان برای برنامه از ما  روح الله اکبری از مرکز ایلام برای برنامه برای هانا  

در بخش سریال :

بهترین تهیه کننده : غلامعلی فرج زاده از مرکز اردبیل برای برنامه هانسی دوز هانسی یالان  

بهترین کارگردان : علی حسن زاده از مرکز اردبیل برای برنامه هانسی دوز هانسی یالان  

بهترین فیلم نامه : شفیقه نیک جهان از مرکز آذربایجان شرقی برای برنامه آیریلیق  

بهترین تصویربردار: محمد جلیلی از مرکز آذربایجان شرقی برای برنامه آیریلیق  

بهترین تدوین گر : بهزاد شاهدی از مرکز آذربایجان شرقی برای برنامه آیریلیق  

بهترین طراحی صحنه : مجید میر فخرایی از مرکز خراسان شمالی برای برنامه فضل بن شاذن  

بهترین ساخت موسیقی : وفا ابریشمی از مرکز اردبیل برای برنامه هانسی دوز هانس یالان  

بهترین بازیگر مرد : سید رضی محمودی از مرکز اردبیل برای برنامه هانس دوزبانی یالان  

بهترین بازیگر زن : رضوان خدامی از مرکز کردستان برای برنامه زریان    

در بخش مستند :  

بهترین تهیه کننده : فرشاد افشین پور از مرکز همدان برای برنامه سفر به آمادای    

بهترین کارگردان :

محمد رضا حافظی از مرکز لرستان برای برنامه راه بی عبور

ابوالفضل سروش مهر از مرکز قزوین برای برنامه گراند هتل  

بهترین نویسنده : ایوب مروانی پور از مرکز خوزستان برای پل سیاه    

بهترین کارگردان : عقیل نواصر از مرکز خوزستان  برای برنامه آبادی  

بهترین پژوهش :

فتح الله امیری از مرکز سمنان برای برنامه تنهاوش

مهدی چیت سازها از مرکز قزوین برای برنامه گراند هتل  

بهترین تصویر برداری:

حبیب علوانی از مرکز آبادان برای برنامه جزایر پرندگان  

فرشاد افشین پور از مرکز همدان برای برنامه سفر به آمادای  

بهترین کارگردان :  صادق رسولی از مرکز بوشهر برای برنامه تنها نیستم  

بهترین تدوین : بهنام بیرانوند از مرکز خوزستان برای برنامه پل سیاه  

بخش انیمیشن :

بهترین کارگردان : مهدی شاد  از مرکز همدان برای برنامه دراز گوش و عرعرک ( دوستان بازیگوش)

ریحانه کاوش از مرکز اصفهان برای برنامه هزار و یک داستان

وحیده شاکری از مرکز خراسان رضوی برای برنامه سینا و لاکی  

حمید رضا حافظی از مرکز همدان برای برنامه افسانه شهر قالی ( بهترین انیمیشن بلند)

جلال نعیمی ازمرکز کرمانشاه برای برنامه هراس ( نگاه هنرمندانه به معضلات اجتماعی)

و به صورت مشترک به مهدی ورمزیار از مرکز کهگیلویه و بویر احمد برای برنامه داستان دوستان ( ده قندونک)

و حسین مظلوم از مرکز سیستان و بلوچستان برای برنامه دوستان

بخش گزارشی : 

بهترین پژوهش و نویسندگی : احمد اسدی از مرکز  آذربایجان غربی برای برنامه بیزیم ائللر  

بهترین تصویر برداری : احسان عمیدیان از مرکز خراسان جنوبی برای برنامه عطر آبادی    

بهترین تدوین : علی کریم زاده از مرکز چهار محال و بختیاری برای برنامه سفر به شهرستان    

بهترین گزارشگر : علی برومند از مرکز خوزستان برای برنامه آبادی    

بهترین تهیه کننده :

رضا نیکنام از مرکز آذربایجان غربی برای برنامه بیزیم ائللر

امیر عرفانیان از مرکز خراسان رضوی برای برنامه نسیم آبادی ( ویژه هیات داوران به خاطر تداوم کمی و کیفی)  

در بخش ترکیبی :

بهترین تهیه کننده :

جهانبخش زمانی از مرکز چهار محال و بختیاری برای برنامه چوخط ( بهترین مسابقه)  

علی رشیدی از مرکز فارس برای برنامه صدای سخن عشق ( بهترین برنامه ادبی)

عباس روزی طلب از مرکز فارس برای برنامه پزشک شما ( بهترین میزگرد)

امیر بیاتی از مرکز خراسان شمالی برای برنامه کولاک ( بهترین جوان)

سارا بهرامی از مرکز کردستان برای برنامه په پو له کانی نیشتمان ( بهترین کودک)

امیر ملاپور از مرکز مهاباد برای برنامه   شه‌وئاهه‌نگ ( بهترین شبانه)

غلامرضا مزرعه از مرکز خوزستان برای برنامه هلال و هیل ( بهترین ترکیبی شبانه )

و شهرزاد شاکر درگاه از مرکز بوشهر برای برنامه یه خونه یه دریا ( بهترین خانواده)  

بهترین تیتراژ : احد محمود نسب ازمرکز آذربایجان شرقی برای برنامه قیش گئجه لری    

بهترین طراح صحنه و دکور :

محسن فلاح از مرکز مازندران برای برنامه سیمرغ  

رضا سنجابی از مرکز کرمانشاه برای برنامه یخ در بهشت  

بهترین کارگردان :

محمد رضا میرشکاری از مرکز بوشهر برای برنامه بچه های آفتاب  

امیر بیاتی از مرکز خراسان شمالی برای برنامه کولاک و شهرام میکائیلی از مرکز مهاباد برای برنامه په پو له کان  

بهترین مجری مرد :

خالد امام زنبیلی ازمرکز مهاباد برای برنامه شه و ئاهنگ  

اصغر داداشی از مرکز زنجان برای برنامه روایت شیدایی  

امیر همایون یزدان پور از مرکز فارس برای برنامه صدای سخن عشق    

بهترین مجری زن :

نیلوفر همرنگ از مرکز اردبیل برای برنامه اوشاقلار آی اوشاقلار

فاطمه بویرده از مرکز  آبادان برای برنامه مضیف المحبه و به صورت مشترک و برگزیده ویژه: ثریا بناکار از مرکز فارس برای برنامه کاشانه مهر

آرزو خانی از مرکز ایلام برای برنامه گل هیرو    

بهترین گزارشگر :

به صورت مشترک به عبدالله طرفی از مرکز خوزستان برای برنامه هلال و هیل و مصطفی امرایی از مرکز لرستان برای برنامه دیدار آشنا  

بخش جنبی و ویژه:

بهترین تهیه کننده بخش ویژه جمع خوانی قرآن :

بیژن شفقتیان از مرکز زنجان برای برنامه جمع خوانی قرآن

بهترین تهیه کننده بخش جنبی محرومیت زدایی :

علی شهابی از مرکز  آبادان برای برنامه خاک سبز

بهترین تهیه کننده بخش جنبی محیط زیست :

قدرت الله سلیمانی از مرکز کهگیلویه و بویر احمد برای برنامه بهشت ما  

محسن اولیایی از مرکز البرز برای برنامه هبوط  

غلامعلی سرگزی از مرکز سیستان و بلوچستان برای برنامه مستند در طبیعت  

بهترین تهیه کننده  بخش ویژه راهپیمایی :

علیرضا  باغبان منش از مرکز فارس برای برنامه راهپیمایی  

بهترین  تهیه کننده بخش ویژه شعار سال :

غلامعلی سرگزی برای برنامه باد و آفتاب  

بهترین تهیه کننده بخش ویژه ماه محرم :

حمید بیرانوند از مرکز لرستان برای برنامه عزاداری خره مالی  

بهترین تهیه کننده ویژه انتخابات :

بیژن علی بابایی از مرکز چهارمحال و بختیاری برای برنامه بر بام افتخار

بهترین تهیه کننده بخش ویژه راهیان نور :

رضا جمالی از مرکز اردبیل برای برنامه بایرام لیق

بهترین تهیه کننده در بخش جنبی فرهنگ و شهادت :

هوشنگ میرزایی از مرکز مهاباد برای برنامه آلفارد  

مرضیه یعقوب وند از مرکز خوزستان برای برنامه دریا بیکران است و صلاح آزوغ از مرکز ایلام برای برنامه آن مرد در آتش آمد  

بهترین تهیه کننده بخش جنبی بهداشت و سلامت :  

سعید آلبوم عبادی از مرکز خوزستان برای۵۰ +  

بهترین تهیه کننده بخش جنبی مقاومت و بیداری اسلامی :

مهدی امامی از مرکز همدان برای برنامه حبیب سپاه