دانلود فیلم افتتاحیه المپیک ریو ۲۰۱۶

ارسال شده توسط

دانلود فیلم افتتاحیه المپیک ریو ۲۰۱۶

افتتاحیه المپیک ریو 2016

افتتاحیه المپیک ریو ۲۰۱۶

افتتاحیه المپیک ریو ۲۰۱۶[/caption]

بازی های المپیک تابستانی ۲۰۱۶ که با نام المپیک ریو و بازی های المپیاد سی و یکم نیز خوانده می شود، از ۱۵ تا ۳۱ مرداد در شهر ریو در برزیل برگزار خواهد شد. ریو در سال ۲۰۰۹ به عنوان میزبان بازی های المپیک ۲۰۱۶ توسط کمیته بین المللی المپیک انتخاب شد. تماشای برخی از مسابقات مانند دو ماراتن یا دوچرخه سوای که در خیابان شکل می گیرد، رایگان است. اما بیشترین بلیط های فروخته شده در میان ورزش ها، مختص دو و میدانی، والیبال و بسکتبال بوده اند.

مراسم افتتاحیه المپیک ریو ۲۰۱۶ در ۱۵ مرداد با حضور بیش از ۱۰ هزار ورزشکار از ۲۰۶ کشور در جهان برگزار شد. این مراسم در ماراکانا یکی از معروف ترین ورزشگاه های فوتبال جهان برگزار شده است. در شروع این مراسم سرود ملی برزیل اجرا شد و پرچک برزیل به اهتزاز درآمد.

المپیک 2016 ریو

المپیک ۲۰۱۶ ریو

در این مراسم از نمایش های هنری و آتش بازی های زیادی استفاده شده و چگونگی پیدایش زمین و تشکیل قبیله های برزیل به تصویر کشیده شد. وجود رنگ سبز در مراسم و نماد بازی های المپیک ریو، به دلیل جنگل های آمازون در برزیل است.  

یکی از مراسم ها نیز نشان دادن شرایط محیط زیست و پایین آمدن سطح آب با رقص نور بود که توجه بسیاری را به خود جلب کرد.

مشعل المپیک ریو توسط گوستاوو کوئرتن که تنیسور بازنشته برزیل است وارد ورزشگاه شد. سپس مشعل به مندرلی دلیما داده شده و مشعل به صورت رسمی در استادیوم ماراکانا روشن شد. ددانلود فیلم افتتاحیه المپیک ریو ۲۰۱۶ در ادامه قرار داده شده اند.

 
مشعل المپیک ریو 2016

مشعل المپیک ریو ۲۰۱۶

لینک دانلود فیلم قبل از شروع مراسم افتتاحیه بازی های المپیک ریو

لینک دانلود فیلم کامل مراسم افتتاحیه بازی های المپیک ریو