چه بخوریم تا فرزندمان پسر شود

ارسال شده توسط

احتمالا تمام افرادی که تصمیم به باردار شدن می گیرند، ترجیح می دهند فرزند آن ها یا دختر باشد و یا پسر. غذاها، میوه ها و در کل هر چیزی که می خوریم روی جنسیت جنین تاثیرگذار است. اینجا لیستی از ۷ خوراکی که در پسر شدن فرزند شما تاثیر زیادی دارد را لیست می کنیم. اما احتمالا مواد غذایی بسیاری است که می تواند به این لیست اضافه شود. از مادرانی که در تعیین جنسیت فرزند خود تجربه ی موفقیت آمیزی داشته اند، از تجارب خود با ما بگویند.

مرکباتcitrus

مرکبات از بهترین منابع طبیعی ویتامین C هستند. در نتیجه اگر شما می خواهید رژیم غذایی را انتخاب کنید که هزینه ی پایینی داشته و حوصله ی انجام کارهای متعدد را ندارید، پس به یاد بسپارید که از میوه هایی بخورید که سرشار از این ویتامین باشند. تفکر غلط برخی این میوه ها مانند لیمو را اسیدی می دانند، در صورتی که میوه های حاوی ویتامین ث، برای بدن محیطی قلیایی ایجاد کرده و احتمال پسر شدن جنین را افزایش می دهد. اگر می خواهید آب میوه ی این میوه ها را بخورید، باید آن را در منزل تهیه کنید چرا که آب میوه های بسته بندی شده، چندان تاثیری نخواهند داشت.

موزbananas

بین یکی از خوراکی هایی که برای پسر شدن جنین توصیه می شود، همیشه موز دیده شده است. موز سرشار از ویتامین ها و مواد معدنی است. بین تمام مواد معدنی موجود در این میوه، آن ماده که بیشترین تاثیر را در جنسیت جنین می گذارد، پتاسیم است. درنتیجه اگر می خواهید باردار شده و دارای فرزند پسر شوید، می توانید موز زیاد بخورید. موز از میوه های بسیار مغذی است که در کل برای سلامت بدن شما نیز مفید است.

اسنک شورsalty-snacks

یکی از نویسندگان فرانسوی کتاب های بارداری گفته که خوردن وعده های غذایی و اسنک های شور، درست به اندازه ی میوه های سرشار از پتاسیم روی پسر شدن جنین تاثیرگذار است. نمک، تخم مرغ، سوپ و غذاهای دریای برای افرادی که دنبال داشتن فرزند پسر هستند انتخاب های خوبی هستند.  

در هر صورت باید به یاد بسپارید که مصرف طولانی مدت نمک برای سلامتی بخصوص در دوران بارداری ضرر دارد. چرا که نمک شار خون را بالا برده و شرایط فرد باردار را نامساعد می کند.

صبحانه غلات و حبوباتbreakfast-cereals

اگرچه خوردن کورن فلکس و غلات برای صبحانه کار چندان مردانه ای نیست، اما پژوهش های بسیاری در این زمینه تاثیر چنین غذاهایی را ثابت کرده اند. شاید به نظر شما منطقی نباشد، اما غلات و حبوبات سرشار از ویتامین و مواد معدنی می باشد. همچنین جذب ویتامین در وعده ی صبحانه چند برابر سایر وعده های غذایی است. در نتیجه تاثیر زیادی روی جنسیت جنین خواهد داشت.

گلوکزGlucose

گلوکز بالا نشان از رژیم غذایی پرکالری و محیطی با مواد غذایی داشته که احتمال پسر شدن طبیعی جنین را افزایش می دهد. همانطور که پیش تر به آن اشاره شد، غذاهای پر کالری روی پسر شدن فرزند تاثیر فراوانی دارد.

پژوهش های بسیاری نشان داده که گلوکز بالاتر روی پسر شدن جنین تاثیر مستقیم دارد. البته به خاطر بسپارید که مصرف زیاد قند و شکر برای سلامتی مضر است و ممکن است قند خون را افزایش بدهد. بالا رفتن قند خون نیز منجر به دیابت می شود.

قارچmushrooms

مورد بعدی در لیست مواد موثر در پسر شدن جنین، قارچ است. قارچ منبعی  سرشار از ویتامین و مواد معدنی مانند پتاسیم ، ویتامین D و ویتامین های گروه B  است. ویتامین D و پتاسیم احتمال پسر شدن جنین را افزایش می دهد. کالری بالایی نداشته و سرشار از پروتئین است. اگر مایل هستید فرزند شما پسر شود مصرف قارچ را در برنامه ی روزانه یا هفتگی خود قرار دهید.

زینکzink

بعد از پتاسیم و سدیم، یکی دیگر از مواد معدنی که روی پسر شدن جنین تاثیرگذار است، زینک می باشد. زینک را می توانید در غذاهایی مانند صدف، جگر، گوشت گوساله، کدو تنبل، گوشت بره، هندوانه و پودر کاکائو پیدا کنید. یکی از مطالعات انجام شده توسط یک متخصص تغذیه نشان داده زینک نه تنها اسپرم مرد را قوی تر می کند، بلکه سطح تستوسترون را فزایش داده و بعد از آن تعداد اسپرم افزایش میابد. برای جنین پسر، تعداد زیاد اسپرم از اهمیت بالایی برخوردار است.

منبع: howtoconceiveaboynaturally