زیباترین باغ های دنیا

ارسال شده توسط

زیباترین باغ های دنیا را می شناسید؟

همه ی مردم به زیبایی طبیعت علاقه مند هستند. طبیعت روح و دید آدم را تازه و باز می کند. طبیعت برای سلامتی بدن و برای احیای روحیه ی همه بسیار خوب است. مکان های زیبای بسیاری در سراسر دنیا وجود دارد که ارزش یک بار دیدن را دارند.
بهترین باغ ها جاهایی هستند که انسان ها نیز برای زیباتر شدن آن ها دخیل بوده اند. گفته شده که مردم با شنیدن تنها اسم "باغ" احساس تازگی پیدا می کنند. یک باغ می تواند به جایی گفته شود که دارای عطر خوب گل ها و درختان، صدای آواز پرنده ها و دیگر ویژگی ها بوده که به انسان آرامش می بخشد.
یکی از بهترین حس های ممکن پیاده روی های روزانه در باغ است. بهترین باغ های جهان که توسط مردم ساخته شده اند در این پست به شما معرفی شده اند. زیباترین باغ ها در انگلستان هستند و معروفیت زیادی بین مردم دارند. اما در اینجا به ده مورد متنوع اشاره کرده ایم که شاید شما تجربه ی رفتن به آن مکان ها را داشته اید.
با تاپ لیست در معرفی بهترین باغ های جهان همراه بوده و به بهترین باغ از نظر خود رای دهید. به نظر شما کدامیک از این باغ ها زیباتر هستند؟ 


 • زیباترین باغ های دنیا باغ گیاه شناسی ملی کریستن
  1
     باغ گیاه شناسی ملی کریستن
  17%
  رای دهید
  باغ کریستن بوش یکی از معروف ترین باغ های ملی جهان است که در آفریقا واقع شده است. این باغ 22.000 گیاه کمیاب و ارزشمند دارد. این مکان زیبا در سال 1913 ساخته شده است و یکی از جاذبه های گردشگری جهان به حساب می آید. در این باغ علاوه بر گیاهان زیبا، شاهد تندیس های سنگی جالب توجهی نیز خواهید بود.
 • زیباترین باغ های دنیا باغ کلود مونه در ژیورنی
  2
     باغ کلود مونه در ژیورنی
  14%
  رای دهید
  مونه زیباترین باغ موجود در فرانسه است که مثل یک نقاشی می ماند. این باغ به دلیل موقعیت مکانی و طراحی زیبایی که دارد از جذابیت ویژه ای برخوردار شده است. گل های موجود در این منطقه بسیار نایاب هستند و کمتر جایی پیدا می شوند. ساخت این باغ نزدیک به 43 سال زمان برد، چرا که از آب و گل ساخته شده است. این باغ را از زیباترین مکان های موجود در فرانسه معرفی کرده اند.
 • زیباترین باغ های دنیا باغ ماژورل مراکش
  3
     باغ ماژورل مراکش
  12%
  رای دهید
  باغ ماژورل مراکش با بیش از 12 جریب زمین، از زیباترین باغ های دنیا محسوب می شود. یکی از بزرگترین برندهای آرایشی به نام ایو سن لوران YsL نیز نام خود را از این باغ گرفته است. این باغ را از بزرگترین جاذبه های گردشگری خوانده اند. این باغ به دلیل استفاده از نقاشی، جواهرات، سفال و غیره شناخته شده است.
 • زیباترین باغ های دنیا باغ کاخ ورسای
  4
     باغ کاخ ورسای
  12%
  رای دهید
  کاخ ورسای در فرانسه واقع شده است که از بزرگترین کاخ های سلطنتی در جهان می باشد. این کاخ دارای مجموعه ای از بزرگترین باغ ها و فضای سبز جهان است که دارای آبراه ها، باغ ها، حوض ها، فواره ها و غیره می باشد. این باغ یکی پربازدیدترین مکان های عمومی در فرانسه نیز می باشد که سالانه بالغ بر 6 میلیون بازدید کننده دارد.
 • زیباترین باغ های دنیا باغ فین کاشان، ایران
  5
     باغ فین کاشان، ایران
  12%
  رای دهید
  باغ فین کاشان، در ایران واقع شده و وسعتی بالغ بر 23 هزار متر مربع دارد. حمام فین نیز در این باغ واقع شده که مکان قتل امیر کبیر توسط ناصرالدین شاه نیز می باشد. حیاط این باغ را دیوار ها و برج های استوانه ای شکل پوشانده اند. نظر شما درباره ی باغ فین کاشان چیست؟ آیا به نظر شما هم بهترین باغ جهان است؟ اگر نظر شما موافق است رای خود را ثبت کنید.
 • زیباترین باغ های دنیا باغ کنروکو اِن ژاپن
  6
     باغ کنروکو اِن ژاپن
  9%
  رای دهید
  کنروکو ان یکی از زیباترین مکان های ژاپن است که آرامش کاملی به مردم انتقال میدهد. این باغ در منطقه ای با بیش از 11 هزار هکتار زمین واقع شده است که در نزدیکی قلعه ی کانازاوا می باشد. این باغ در فصل بهار به دلیل داشتن شکوفه های نادر گیلاس، جذابیت ویژه ای خواهد داشت. ورود به این باغ در دو هفته ی اول فصل بهار برای عموم مردم آزاد است.
 • زیباترین باغ های دنیا باغ گیاه شناسی صحرا آریزونا
  7
     باغ گیاه شناسی صحرا آریزونا
  8%
  رای دهید
  باغ گیاه شناسی صحرا در بیابانی در آریزونا واقع شده که مجموعه ای زیباترین کاکتوس ها و گیاهان بیابانی را در خود جای داده است. این باغ بالغ بر 17 هزار گیاه نادر بیابانی دارد. در این مکان علاوه بر باغ گیاه شناسی، یک مرکز پژوهشی نیز واقع شده که مرکز تحقیقات و نگهداری گیاهان می باشد.
 • زیباترین باغ های دنیا باغ جی چانگ یوان جیانگسو، چین
  8
     باغ جی چانگ یوان جیانگسو، چین
  4%
  رای دهید
  این باغ در پارکی واقع شده که در قرن 19 به عنوان باغ اکستازی شناخته شده بود. در این باغ می توانید آرامش، ژرفا و تنفس عالی را کنار هم تجربه نمایید. در طراحی این باغ از کوه های مصنوعی نیز استفاده شده که به زیبایی آن افزوده است. نظر شما درباره ی این باغ چیست؟ آیا تا به حال به آنجا رفته یا تصاویر آن را تماشا کرده اید؟
 • زیباترین باغ های دنیا باغ گیاه شناسی سلطنتی ، ملبورن
  9
     باغ گیاه شناسی سلطنتی ، ملبورن
  3%
  رای دهید
  استرالیا از کشورهایی است که به طبیعت زیبای خود معروف می باشد. باغ گیاه شناسی سلطنتی ملبورن در استرالیا قرار دارد که بالغ بر 38 هکتار زمین داشته و ترکیبی از 10 هزار گونه ی مختلف گیاهی را در خود جای داده است. این مکان دارای باغ کودکان، پیاده روی و قسمت های خاص دیگری نیز می باشد. همچنین دارای خدماتی مانند یوگا برای مردم است. این مکان سالانه نزدیک به 1.5 میلیون بازدید کننده دارد.
 • زیباترین باغ های دنیا باغ میرابل سالزبورگ، اتریش
  10
     باغ میرابل سالزبورگ، اتریش
  3%
  رای دهید
  میرابل یک باغ کلاسیک که در اروپا واقع شده است. این باغ مجموعه ای از میراث فرهنگی و تاریخچه ی اتریش می باشد. این مکان خاص در سال 1606 ساخته شد و در سال 1690، بازسازی شد. در این باغ برای عاشقان موسیقی، برنامه های موسیقی نیز فراهم شده که در آن بیشتر موزیک کلاسیک نواخته می شود. نظر شما درباره این باغ چیست؟ آیا زیباترین باغ جهان می باشد؟
11