معروف ترین طلا و جواهر فروشی ها

ارسال شده توسط

یکی از علایق تقریبا تمام خانم ها، خرید طلا است. هر کسی می داند که یکی از بهترین هدیه ها برای خانم ها، خرید طلا است. امروزه گالری های بسیاری در زمینه طراحی و فروش طلا هستند که به طراحی های بسیار ظریف و زیبایی پرداخته و هر کسی با هر سلیقه ای می تواند طلای محبوب خود را داشته باشد.
در این پست به معرفی معروف ترین طلا و جواهر فروشی ها از دیدگاه مردم پرداخته ایم. این طلا فروشی ها با فعالیت هایی که در زمینۀ تبلیغاتی و در شبکه های اجتماعی داشته اند، طیف گسترده ای از مردم را به خرید طلا جذب کرده اند. اما شایان ذکر است که طلا فروشی های بسیاری در ایران (مثل بازار طلا فروشی تهران) هستند که نام آن ها اینجا نوشته نشده است. اگر طلا فروشی محبوب شما در لیست زیر آمده، نظرات و رای خود را ثبت کنید. در غیر اینصورت در صورت تمایل و برای کمک به صحت این فهرست، نام بهترین طلا فروشی از دیدگاه خود را به این لیست اضافه نمایید.
با تاپ لیست در معرفی معروف ترین طلا و جواهر فروشی ها در ایران همراه باشید.

لوکس ترین برند جواهر را نیز برای شما فهرست کرده ایم. 


 • معروف ترین طلا و جواهر فروشی ها جواهرفروشی قازاریان
  1
     جواهرفروشی قازاریان
  21%
  رای دهید
  جواهرفروشی قازاریان یکی از قدیمی ترین جواهرفروشی های ایران بوده که نیازی به توضیح ندارد. قازاریان با شناخت علم گوهرشناسی، به ساخت جواهراتی با سنگ ها و فلز ارزشمند پرداخته است. آیا از محصولات این جواهرفروشی دیدن کرده اید؟ نظر شما درباره آن چیست؟ آیا به عنوان معروفترین طلا و جواهرفروشی در تهران به آن رای می دهید؟
 • معروف ترین طلا و جواهر فروشی ها گالری الی
  2
     گالری الی
  16%
  رای دهید
  گالری طلا الی، در چهار مرکز خرید تهران (پالادیوم، کوروش، گلستان و سون سنتر) شعبات خود را تاسیس کرده و به شهرستان ها نیز ارسال دارد. این گالری در زمینه طراحی طلاهای سبک وزن با قیمت پایین بسیار موفق بوده و در نتیجه فروش بسیاری داشته است. گالری الی تمرکز خود را روی محصولات خانم ها قرار داده است. آیا از گالری الی خرید کرده اید؟ اگر خرید کرده و راضی بوده اید، نظرات و رای خود را به آن ثبت نمایید.
 • معروف ترین طلا و جواهر فروشی ها گالری کیا
  3
     گالری کیا
  13%
  رای دهید
  تقریبا تمام افراد با این گالری طلا فروشی آشنایی دارند. گالری کیا بیش از 10 سال در زمینۀ طلا فروشی سابقه داشته و امروزه با گسترش فعالیت مردم در شبکه های اجتماعی مانند اینستاگرم، این گالری به یک مجموعه بزرگ تبدیل شده است. از ویژگی های متمایز کنندۀ کیا، داشتن طلاهایی با قیمت بسیار پایین و وزن های سبک است که زیبایی در تمام این محصولات رعایت شده است. کیا گالری در تهران، مشهد، اصفهان، شیراز، رشت، کرج، کیش، ساری و تبریز شعبات متعددی داشته است. نظر شما درباره این طلا فروشی چیست؟ آیا به عنوان بهترین طلا فروشی به آن رای می دهید؟
 • معروف ترین طلا و جواهر فروشی ها جواهرفروشی مظفریان
  4
     جواهرفروشی مظفریان
  12%
  رای دهید
  معروف ترین جواهرفروشی در ایران جواهرفروشی مظفریان هست که حتما همه نام آن را شنیده اند. این جواهرفروشی از سال 1315 فعالیت خود را با منوچهر مظفریان شروع کرد و بعد از او این جواهرفروشی به فرزندان وی رسید. صاحبان این جواهر فروشی فن گوهرشناسی و آداب زر را در بازار بزرگ تهران آموختند و تاکنون ارزشمندترین نوع سنگ ها و مرغوب ترین طلا را در اختیار مردم قرار داده اند.
 • معروف ترین طلا و جواهر فروشی ها جواهرفروشی گوهربین
  5
     جواهرفروشی گوهربین
  9%
  رای دهید
  جواهرفروشی گوهربین را کوروش گوهربین تاسیس کرده است. او گوهر شناسی، گوهرگری و گوهرفروشی را از خاندان خود به میراث برده که از عصر ناصری در این زمینه فعالیت داشته اند. برخی از کارهای این خاندان در موزه جواهرات ملی نیز نگهداری می شود. گالری گوهربین سال 1378 در خیابان ولیعصر تاسیس شد و تا کنون از بزرگترین و بهترین جواهرفروشی ها در ایران بوده است. نظر شما درباره این گالری چیست؟ رای و نظر خود را صبت نمایید.
 • معروف ترین طلا و جواهر فروشی ها جواهر فروشی سیاوش مظفریان
  6
     جواهر فروشی سیاوش مظفریان
  8%
  رای دهید
  جواهرفروشی سیاوش مظفریان به دلیل یدک کشیدن نام مضفریان از معروفیت ویژه ای میان مردم برخوردار است. از محصولات خاص و متنوع این جواهرفروشی ساعت مظفریان است که با ترکیبی از ساعت و جواهر ساخته شده است. این جواهر فروشی در میدان مادر میرداماد واقع شده است. نظر شما دربارۀ جواهر فروشی سیاوش مظفریان چیست؟ آیا معروف ترین جواهر فروشی در ایران می باشد؟
 • معروف ترین طلا و جواهر فروشی ها گالری دفینه
  7
     گالری دفینه
  6%
  رای دهید
  از دیگر گالری های معروف و محبوب طلا فروشی میان مردم، گالری دفینه است. این طلا فروشی سعی داشته تا طراحی های خود را نسبت به سلیقه مردم بروز کند. از ویژگی های متمایز کنندۀ این گالری استفاده از اشکال مختلف در طراحی های خود بوده است. آیا اسم این گالری را شنیده اید؟ نظر شما دربارۀ محصولات آن چیست؟ آیا به عنوان معروف ترین طلا فروشی به آن رای می دهید؟
 • معروف ترین طلا و جواهر فروشی ها گالری دریس
  8
     گالری دریس
  5%
  رای دهید
  گالری دریس با سه شعبه در تهران و دیگر شعبات خود در کرج، اصفهان، مشهد و گرگان از طلا فروشی های معروف ایران می باشد. این گالری طراحی های بسیار متنوعی دارد و تنها یک سال است که فعالیت خود را شروع کرده است. کارهای کودک این گالری نسبت به سایر گالری ها از تنوع بیشتری برخوردار بوده است. آیا از کارهای این گالری دیدن کرده اید؟ نظر شما در رابطه با محصولات گالری دریس چیست؟
 • معروف ترین طلا و جواهر فروشی ها گالری تایتوک
  9
     گالری تایتوک
  4%
  رای دهید
  گالری تایتوک از سال 1387 فعالیت خود را آغاز کرده و در تهران، ساری و کانادا شعبات خود را تاسیس کرده است. از ویژگی های متمایز کنندۀ این گالری، طراحی های اصیل و کلاسیک آن است. این طلا فروشی به طراحی های زیبایی با استفاده از سنگ ها و رنگ های متنوع پرداخته است. تایتوک محصولات خود را برای خانم ها، آقایان و کودکان طراحی کرده است. این گالری را می شناسید؟ نظر شما درباره محصولات آن چیست؟
 • معروف ترین طلا و جواهر فروشی ها گالری خالدی
  10
     گالری خالدی
  3%
  رای دهید
  گالری طلای خالدی که تنها یک شعبه در محدوده ونک تهران دارد، مدعی طراحی متفاوت و مدرن طلا بوده است. البته این گالری به طراحی جواهرات نیز پرداخته است. خالدی در ساخت طلاهای لوکس و سنگین وزن موفق بوده و در زمینۀ طراحی محصولات برای خانم ها و آقایان فعالیت داشته است. نظر شما دربارۀ این گالری چیست؟ آیا از گالری خالدی خرید داشته اید؟ اگر نام این گالری را به عنوان معروف ترین طلا فروشی شنیده اید رای خود را به آن ثبت نمایید.
11