بهترین برند هندزفری

ارسال شده توسط

زمانیکه به دنبال خرید هدفون های کوچک یا اصطلاحا ایربادز earbuds هستید، کیفیت صدا و راحتی قرارگیری آن داخل گوش های شما، دو ویژگی حائز اهمیت هستند. سایت TopTenReviews به بررسی ده مورد از بهترین ایربادها در سال ۲۰۱۶ پرداخته و هر یک از آن ها به لحاظ کیفیت صدا، سهولت در استفاده و طراحی بررسی کرده است.
در هر یک از موارد، به کیفیت و قدرت صدای هر محصول پرداخته و ویژگی های هریک را به طور مختصر توضیح داده ایم تا بتوانید آن ها را در قیاس با یکدیگر قرار دهید.
سهولت استفاده از این ایربادها ، نحوه ی قرار گیری آن ها در گوش، سادگی تعویض بالشتک، کیفیت خوب در استفاده ی طولانی مدت و غیره در تست ها بررسی شده اند.
طراحی این ایربادها به لحاظ دوام و ظاهر مورد بررسی قرار گرفته اند. در هنگام خرید ایرباد باید سایزهای مختلف بالشتک ها، جنس روکش، وزن و تنوع رنگی آن ها نیز دقت شود.
اگر قصد خرید ایرباد دارید، به فهرست ما توجه کرده و نظرات خود را با ما به اشتراک گذارید. به نظر شما کدامیک از این محصولات بهتر از سایر موارد هست؟ به ایرباد محبوب خود رای داده و اگر در لیست ما نوشته نشده، آن را به لیست اضافه نمایید.


 • بهترین برند هندزفری Skullcandy INK’D
  1
     Skullcandy INK’D
  24%
  رای دهید
  کیفیت صدای بالا، طراحی ظریف و دوام بالای ایرباد Skullcandy INK’D آن را در صدر تمام فهرست های مشابه قرار می دهد. درایور 11 میلی متری این محصول، صدای قدرتمندی را تولید می کند و بیس صدا را نیز از بین نمی برد. اگر چه گستره ی صدای این محصولات به شنوایی انسان که 20 هرتز است محدود می شود اما در همین طیف، صدای بسیار با کیفیتی را تولید می کند.
 • بهترین برند هندزفری Earjax tonic
  2
     Earjax tonic
  12%
  رای دهید
  یکی از بهترین برندهای ایرباد، ایرجکس تونیک است که از طراحی و کیفیت صدای بالایی بهره برده است. واکنش بسامدی این ایرباد از 20 هرتز تا 20هزار هرتز می باشد. درایورهای 10 میلی متری و امپدانس 32 اهم آن صدایی بهتر از حد انتظار تولید می کند. استفاده از این ایرباد بسیار ساده بوده و دارای بالشتک هایی در سایزهای مختلف است تا به راحتی بتوانید از آن استفاده نمایید. آیا به این هندزفیری به عنوان به هندزفیری 2016 رای می دهید؟
 • بهترین برند هندزفری Sennheiser CX 200
  3
     Sennheiser CX 200
  12%
  رای دهید
  قیمت این ایرباد سنهایزر، بسیار مناسب است و با کیفیتی بسیار بالا طراحی و تولید شده است. اگرچه این ایربادها قیمت بالایی ندارند اما به همان کیفیت بالایی که از این برند انتظار دارید دست خواهید یافت. واکنش بسامدی این ایرباد از 20 هرتز تا 20 کیلو هرتز است که حداکثر طیف شنیداری انسان می باشد. با این ایرباد، ظریف ترین سازها و پایین ترین بیت ها و تن ها را خواهید شنید و تجربه ای تازه از شنیدن موسیقی خواهید داشت.
 • بهترین برند هندزفری Sony Fontopia
  4
     Sony Fontopia
  9%
  رای دهید
  سونی از شرکت هایی است که در زمنیه ی تولید لوازم الکترونیکی خود را ثابت کرده و محبوبیت جهانی دارد. کیفیت خروجی صدا و طراحی این هندزفیری بسیار عالیست. واکنش بسامدی این هندزفیری 6 هرتز تا 23 کیلوهرتز است. درایورهای اسپیکر این هندزفیری سونی، 16 میلیمتر و بزرگ هستند، حساسیت بالا و واکنش بسامدی خوبی دارد. انواع مدل های هندزفیری سونی، از کیفیت و طراحی بالایی برخوردار هستند. آیا شما از هندزفیری سونی استفاده کرده اید؟ نظر شما درباره آن ها چیست؟ آیا به عنوان بهترین هندزفیری به آن رای می دهید؟
 • بهترین برند هندزفری Skullcandy Riot
  5
     Skullcandy Riot
  8%
  رای دهید
  Skullcandy Riot یکی از دیگر ایربادهای برتر در سال 2016 می باشد. این ایرباد دارای کیفیت صدای فوق العاده و اندازه های درایور بزرگی می باشد که از حساسیت بالایی نیز برخوردارند. ظاهر ساده ی آن ها نباید شما را گول بزند بلکه صدایی که این ایرباد تولید می کند باعث شده تا جزء بهترین های لیست ما باشد. در درایورهای 11 میلی متری این ایرباد، از آهنربای نئودیمیوم استفاده شده که بزرگتر از بسیاری از محصولات در فهرست ما است.
 • بهترین برند هندزفری Wicked Jaw Breaker
  6
     Wicked Jaw Breaker
  7%
  رای دهید
  یکی از بهترین ایربادهای سال 2016 جابرکر است که درایور آن 10 میلی متر، امپدانس 16 اهمی و سطح حساسیت آن 102 دسی بل می باشد. اگر این ویژگی ها برای شما کافی نیست، بعد از یک بار استفاده از آن حتما طرفدارش خواهید شد. تیپ های سیلیکونی این هندزفری قابل تعویض هستند. در نتیجه می توانید بالشتک های مختلفی را امتحان کنید تا مدلی که با آن راحت هستید را پیدا کنید. آیا از این هندزفری استفاده کرده اید؟ نظر شما درباره ی آن چیست؟
 • بهترین برند هندزفری JVC Marshmallow HA-FX35
  7
     JVC Marshmallow HA-FX35
  6%
  رای دهید
  شرکت جی وی سی پیش از این در تولید سینماهای خانگی و لوازم الکترونیکی پیشرفت زیادی داشته است. اما یکی از محصولات جدید و موفق این شرکت هندزفری های جی وی سی است که با فرکانس 8 هرتز تا 23 کیلوهرتز صدا، از بهترین هندزفیری های موجود می باشد. فرکانس قابل پخش از این هندزفیری بیش از آستانه ی شنیداری انسان است. امپدانس این هندزفیری مانند سایر هندزفیری ها 16 اهم است. آیا از این ایرباد استفاده کرده اید؟ نظر شما درباره آن چیست؟
 • بهترین برند هندزفری RHA T10i
  8
     RHA T10i
  6%
  رای دهید
  یکی از بهترین هندزفیری های تولید شده در سال 2016، هندزفیری RHA T10i است. این هندزفیری دست ساز، درایور داینامیک و کاربر پسندی دارد. طراحی آن به طوری بوده که بتواند انواع ژانرها و سازهای موسیقی را با شفافیت و جزئیات بالایی پخش کند. از ویژگی های متمایز کننده ی این هندزفیری می توان به داشتن دکمه از راه دور و میکروفونی برای استفاده با تلفن های همراه هوشمند اپل اشاره نمود.
 • بهترین برند هندزفری Earjax Gig
  9
     Earjax Gig
  5%
  رای دهید
  یکی دیگر از هندزفیری های بی نظیر از شرکت بادی گاردز و به نام ایرجکس گیگ است که نسبت به سایر مدل های معرفی شده، از کیفیت صدای کمتری برخوردار است اما از طراحی ساخت و جنس بدنه ی خوبی برخوردار است. این هندزفیری عمر بالایی نیز دارد و گوش های شما را اذیت نمی کند. واکنش بسامدی اسپیکرهای این هندزفیری از 20 هرتز تا 20 کیلوهرتز است. آیا از آن استفاده کرده اید؟ نظر شما درباره ی این هندزفیری چیست؟
 • بهترین برند هندزفری JVC Gumy Air
  10
     JVC Gumy Air
  5%
  رای دهید
  هندزفیری جی وی سی مدل گامی ایر از بهترین هندزفیری های سال 2016 معرفی شده که از حساسیت بالای درایور برخوردار است. درایور 11 میلی متری، امپدانس 16 اهمی و حساسیت 105 دسی بلی از ویژگی های این هندزفیری می باشد. این هندزفیری در رنگ های بسیاری وجود دارد که می توانید رنگ مورد علاقه ی خود را انتخاب کنید. یکی از ویژگی های مهم هندزفیری این است که بعد از چند ساعت استفاده گوش های شما را اذیت و خسته نکند. هندزفیری jvc دارای بالشتک های بسیار نرم و مناسب با سایز گوش است که احساس راحتی به شما داده و بعد از ساعت ها استفاده از آن نیز اذیت نخواهید شد.
11