بهترین عطر برای خانم های نوجوان

ارسال شده توسط

بهترین عطر برای خانم های نوجوان را می شناسید؟

دختر خانم ها در انتخاب عطر سلیقه ای متفاوت از افرادی با سنین بالا تر دارند. خانم های جواب معمولا علاقه به دیده شده در جمع و دلربایی دارند. داشتن عطری اغوا کننده به آن ها اعتماد به نفس بیشتری می دهد. به همین دلیل علاوه بر داشتن رایحه ای خوب و دلنشین باید به جاذبه ی آن بو نیز دقت شود.

یکی از موارد مهمی که هنگام خرید عطر باید رعایت شود، مناسب بودن آن برای فصل سال است. برای مثال در فصول سرد عطرهای گرم ماندگاری بهتری دارند. از دیگر جاذبه های نوجوانان هنگام خرید عطر توجه به بطری آن است و شیشه های ظریف و زیبا را انتخاب می کنند. نت های تند و کمی خنک نیز به آن ها حس اعتماد به نفس می دهد. این نت برای خانم های نوجوان بسیار رضایت بخش خواهد بود.

اگر می خواهید برای دختر نوجوان خود عطر تهیه کنید، اینجا لیستی از بهترین عطرها برای خانم های نوجوان را فهرست کرده ایم که به سادگی قابل تهیه هستند. اما اگر شما هم عطر خوب و خوشبوی دیگری می شناسید که در لیست ما عنوان نشده، نام آن را به انتهای لیست اضافه نمایید. به نظر شما یک عطر خوب مناسب با سلیقه ی خانم های نوجوان باید چه رایحه ای داشته باشد؟


 • بهترین عطر برای خانم های نوجوان Rock’n Rose Couture
  1
     Rock’n Rose Couture
  25%
  رای دهید
  عطر راک اند روز از بهترین عطرهای نوجوانانه بوده و برای دختر خانم هایی مناسب است که یک به دنبال یک بوی خاص و استثنایی هستند. بوی این عطر از ترکیب یاسمن و توت سفید تشکیل شده است. این عطر را باید وقتی به مراسم خاصی دعوت می شوند و می خواهند پسر مورد علاقه ی خود را ملاقات کنند استفاده کنند. آیا به عنوان بهترین عطر برای خانم های نوجوان به آن رای می دهید؟
 • بهترین عطر برای خانم های نوجوان Forbidden Euphoria
  2
     Forbidden Euphoria
  16%
  رای دهید
  شرکت کلوین کلاین در سال 2011 این عطر را معرفی کرد. این عطر بیانگر عشق، استقلال و جوانیست. فوربیدن یوفوریا برای آن دسته از خانم هایی توصیه می شود که دوست دارند حضوری پررنگ و دلربا بین مردم داشته باشند. عطر یوفوریا از ترکیب رایحه ی ارکیده، یاسمن و گل صورتی ساخته شده است. نظر شما درباره ی این عطر چیست؟
 • بهترین عطر برای خانم های نوجوان Glow
  3
     Glow
  12%
  رای دهید
  عطر گلو از جنیفر یکی از عطرهای مورد علاقه ی خانم های نوجوان در سراسر جهان است. این عطر رایحه ی گرم و زنانه دارد. عطر گلو از ترکیب رایحه ی وانیل، مشک و مرکبات ایجاد شده و برای قرار ملاقات های خاص و ویژه توصیه می شود. آيا از این عطر استفاده کرده اید؟ نظر شما درباره ی آن چیست؟ اگر عطر گلو جنیفر لوپز را دوست دارید، به آن رای دهید.
 • 4
     Pure Poison
  10%
  رای دهید
  اگر از آن دسته افرادی هستید که همیشه دوست دارید مرموز باشید و میان یک جمع خاص جلوه کنید، این عطر را دوست خواهید داشت. عطر پیور پویسن از شرکت دیور، بویی اغوا گرانه داشته و از ترکیب رایحه ی چوب صندل، یاسمن و شکوفه ی پرتقال تشکیل شده است. این عطر برای نوجوان ها بهتر است چرا که خانم های نوجوان دوست دارند عطری دلربا داشته باشند تا توجه همه به آن ها جلب شود.
 • بهترین عطر برای خانم های نوجوان Miss Dior Cherie
  5
     Miss Dior Cherie
  10%
  رای دهید
  عطر میس دیور چری از شرکت کریستین دیور، از عطرهای محبوب دختر خانم ها است. این عطر برای نسل جوانی طراحی شده که می خواهند سنت های قدیمی را احیا کنند. عطر میس دیور چری برای دخترهایی مناسب است که دوست دارن بوی شیک و دلربایی داشته باشند. این عطر از ترکیب رایحه ی نارنگی، نعناع هندی، برگ توت فرنگی، گل بنفشه و کارامل سخته شده است. عطر میس دیور با ترکیب این رایحه ها، بوی بسیار خوب و خاصی به خود گرفته است.
 • بهترین عطر برای خانم های نوجوان Tommy Girl
  6
     Tommy Girl
  6%
  رای دهید
  عطر تامی گرل محصول شرکت تامی هیلفیگر است که از ترکیب رایحه های گل و میوه برای خانم ها ساخته شده است. این عطر برای اولین بار در سال 1996 توسط شرکت تامی معرفی شد. رایحه اول این عطر را انگور سیاه، پرتقال و شکوفه ی سیب تشکیل می دهد. رایحه ی میانی این عطر زنبق، بنفشه، لیمو و گل رز است. اما رایحه اصلی تامی گرل را مگنولیا، چرم، چوب صندل، یاسمین و سرو تشکیل می دهد.
 • بهترین عطر برای خانم های نوجوان Guess Girl
  7
     Guess Girl
  6%
  رای دهید
  گس گرل عطری با کیفیت برای خانم های نوجوان است. این ادوتویلت، ارزان قیمت بوده و بطری بسیار زیبایی دارد. گس گرل ترکیبی از رایحه ی میوه و گل را دارد. این عطر رایحه ای مرموز، ظریف و جذاب دارد که کمتر کسی در برابر آن مقاومت می کند. عطر گس گرل به خانم هایی توصیه می شود که دارای روحیه ای شجاع و زنانه هستند.
 • بهترین عطر برای خانم های نوجوان Hello Kitty
  8
     Hello Kitty
  5%
  رای دهید
  عطر هلو کیتی از عطرهای مناسب برای خانم های نوجوان است که به بوی گرم و شیرین علاقه مند هستند. این عطر بوی گل و وانیل می دهد. همچنین کمی از رایحه ی مشک را نیز در خود جای داده است. شیشیه ی این عطر از ویژگی های جالب آن است که ظاهی دخترانه به آن داده است. نظر شما درباره ی عطر هلو کیتی چیست؟ آیا به عنوان بهترین عطر برای خانم های نوجوان به آن رای می دهید؟
 • بهترین عطر برای خانم های نوجوان Dolce & Gabbana Light Blue
  9
     Dolce & Gabbana Light Blue
  4%
  رای دهید
  عطر دالچ اند گابانا برای استفاده ی روزانه مناسب است، چرا که بوی خنک و سبکی دارد. این عطر حس شادی به فرد منتقل کرده و از ترکیب بوی میوه و گل ساخته شده است. عطر دالچ اند گابانا، رویا و تصویری از ساحل دریا را یاد آورد می شود. آیا این عطر را بو کرده اید؟ نظر شما درباره آن چیست؟ آیا به عنوان بهترین عطر به آن رای می دهید؟
 • بهترین عطر برای خانم های نوجوان Mad Love
  10
     Mad Love
  1%
  رای دهید
  مد لاو یکی از عطرهای کیتی پری است که دارای بویی شیرین و دلربا می باشد. این عطر با رایحه ی اولیه خود جذب کننده است و عطر طنانگی، میوه، مشک گرم و چوب می دهد. رایحه ی اولیه این عطر از گریپ فروت و توت فرنگی تشکیل شده است. رایحه ی میانی آن بوی گلبرگ های یاس و رایحه ی اصلی آن بوی اغوا کننده ی نارگیل دارد.
 • بهترین عطر برای خانم های نوجوان Pure Poison
  11
     Pure Poison
  1%
  رای دهید
  اگر از آن دسته افرادی هستید که همیشه دوست دارید مرموز باشید و میان یک جمع خاص جلوه کنید، این عطر را دوست خواهید داشت. عطر پیور پویسن از شرکت دیور، بویی اغوا گرانه داشته و از ترکیب رایحه ی چوب صندل، یاسمن و شکوفه ی پرتقال تشکیل شده است. این عطر برای نوجوان ها بهتر است چرا که خانم های نوجوان دوست دارند عطری دلربا داشته باشند تا توجه همه به آن ها جلب شود.
12