بهترین دوربین های دیجیتال ضد آب ۲۰۱۶

ارسال شده توسط

آیا بهترین برند دوربین دیجیتال ضد آب را در سال ۲۰۱۶ می شناسید؟

بسیاری از افراد به ثبت لحظات خود علاقه مند هستند. برخی نیز دوست دارند تصاویر خود را زیر آب نیز ثبت کنند. دوربین های عکاسی دیجیتال ضد آب امروزه توجه بسایری را به خود جلب کرده اند. بارزترین و مهمترین ویژگی در دوربین های ضد آب، مقاومت آن ها در عمق زیاد آب می باشد. برخی از این دوربین ها در برابر ضربه، گربه و غبار و فشار نیز مقاوم هستند. شرکت های مختلفی به تولید دوربین های دیجیتال ضد آب و مقاوم پرداخته اند که در اینجا به معرفی بهترین محصولات شرکت های مطرح پرداخته ایم.
از دیگر ویژگی های مهم حین خرید این دوربین ها، توجه به نوع حسگر، دقت حسگر، کیفیت فیلمبرداری و غیره است. شما با توجه به نیاز خود و به مقداری که می خواهید هزینه کنید می توانید یکی از این دوربین ها را انتخاب کنید.
اگر دوربین دیجیتال ضد آب دارید، نظرات و تجارب خود را با ما به اشتراک گذارید. به نظر شما کدام یک از محصولات اشاره شده در این لیست بهتر است؟ به بهترین دوربین از نظر خود رای دهید. با معرفی بهترین دوربین های دیجیتال ضد آب ۲۰۱۶ همراه باشید.
بهترین دوربین های عکاسی نیز برای شما لیست شده است.


 • بهترین دوربین های دیجیتال ضد آب ۲۰۱۶ Olympus TG-3 – المپوس
  1
     Olympus TG-3 – المپوس
  25%
  رای دهید
  دوربین دیجیتیال المپوس Olympus Tough TG-3 یکی از بهترین تولیدات شرکت ژاپنی المپوس است. این دوربین ضد آب، تا عمق 15 متری به آب مقاوم بوده و تا ارتفاع 2 متر نیز ضد ضربه است. این دوربین در برابر گرد و غبار نیز محافظ است. حسگر این دوربین المپوس CMOS و دقت آن 16.76 مگاپیکسل است. این دوربین تا 4 برابر بزرگنمایی اپتیکال داشته و دارای قابلیت لرزشگیر تصویر نیز می باشد.
 • بهترین دوربین های دیجیتال ضد آب ۲۰۱۶ Canon D3 – کانن
  2
     Canon D3 – کانن
  16%
  رای دهید
  Canon PowerShot D3 یکی از بهترین دوربین های کانن و از بهترین دوربین های ضد آب 216 می باشد. این دوربین کانن تا عمق 25 متری به آب مقاوم بوده و تا ارتفاع 2 متری نیز ضد ضربه است. نوع حسگر این دوربین CMOS بوده و دقت حسگر ان 12.8 مگاپیکسل بوده است. این دوربین تا 5 برابر بزرگنمایی اپتیکال دارد و مجهز به لرزشگر تصویر می باشد. نظر شما درباره این دوربین به عنوان بهترین دوربین ضد آب 2016 چیست؟
 • بهترین دوربین های دیجیتال ضد آب ۲۰۱۶ Olympus TG-4 – المپوس
  3
     Olympus TG-4 – المپوس
  12%
  رای دهید
  دوربین Olympus TG-4 از پرچمداران المپوس و جدیدترین مدل آن تاکنون می باشد. این دوربین ژاپنی تا عمق 15 متری به آب مقاوم است. همچنین تا ارتفاع 2.1 متری ضد ضربه است و تا 100 کیلوگرم فشار را تحمل می کند. از دیگر ویژگی های آن می توان به تنوع رنگی آن اشاره نمود. سنسور TG-4 16 مگاپیکسل و تا 4 برابر زوم اپتیکال دارد. نظر شما درباره این دوربین چیست؟ آیا به عنوان بهترین دوربین به آن رای می دهید؟
 • بهترین دوربین های دیجیتال ضد آب ۲۰۱۶ Leica X-U (Type 113) – لیکا
  4
     Leica X-U (Type 113) – لیکا
  10%
  رای دهید
  دوربین Leica X-U (Type 113) اولین دوربین مقاوم شرکت آلمانی لیکا است. این دوربین ضد آب، ضد ضربه و مقاوم در برابر نفوذ گرد و غبار می باشد. این دوربین تا عمق 15 متر در برابر آب مقاوم می باشد. نوع حسگر آن CMOS و دقت آن 16.3 مگاپیکسل است. دوربین لیکا ایکس یو، قادر به ضبط ویدئوهایی با کیفیت فول اچ دی نیز است. اما از ویژگی های منفی آن باید به قیمت بالا و سرعت پایین فوکوس خودکار اشاره نمود. نظر شما درباره این دوربین چیست؟
 • بهترین دوربین های دیجیتال ضد آب ۲۰۱۶ Nikon1 Aw1 – نیکون
  5
     Nikon1 Aw1 – نیکون
  9%
  رای دهید
  از ویژگی های مثبت دوربین ضد آب Nikon1 Aw1 می توان به طراحی ناهموار آن اشاره نمود این دوربین تا عمق 15 متر در برابر آب مقاوم بوده و تا ارتفاع 2 متری ضد ضربه است. نوع حسگر نیکون 1، CMOS و دقت این حسگر 15 مگاپیکسل است. همچنین دارای قابلیت ضبط فیلم با کیفیت full HD می باشد. از دیگر ویژگی های آن می توان به خروجی های USB, HDMI و تلویزیون اشاره نمود. اگر به نظر شما این دروبین بهترین دوربین دیجیتال ضد آب 2016 است، رای خود را ثبت نمایید.
 • بهترین دوربین های دیجیتال ضد آب ۲۰۱۶ Nikon Coolpix AW120 – نیکون
  6
     Nikon Coolpix AW120 – نیکون
  8%
  رای دهید
  دوربین Nikon Coolpix AW120 یکی از بهترین دوربین های دیجیتال ضد آب سال 2016 می باشد. این دوربین طراحی متفاوتی نسبت به سایر مدل های مشابه خود دارد. این دوربین نیکون تا عمق 17.9 متری به آب مقاوم است. همچنین دارای WI-Fi و GPS می باشد. اما یکی از ویژگی های منفی آن نداشتن شارژ خارجی است. دقت حسگر این دوربین 17 مگاپیکسل و تا 5 برابر بزرگنمایی اپتیکال دارد. نظر خود را در رابطه با آن با دیگر کاربران به اشتراک گذارید.
 • بهترین دوربین های دیجیتال ضد آب ۲۰۱۶ Ricoh WG-4 – ریکو
  7
     Ricoh WG-4 – ریکو
  5%
  رای دهید
  یکی از بهترین دوربین های دیجیتال ضد آب در سال 2016 Ricoh WG-4 است. این دوربین تا 14 متر ضد آب است. دقت حسگر آن 16 مگاپیکسل بوده و تا 4 برابر زوم اپتیکال دارد. از دیگر ویژگی های آن می توان به دارا بودن لرزشگیر دست اشاره نمود. کی از نقاط منفی این دستگاه نداشتن Wi-Fi است. نظر شما درباره دوربین های ریکو چیست؟
 • بهترین دوربین های دیجیتال ضد آب ۲۰۱۶ FT5 – پاناسونیک
  8
     FT5 – پاناسونیک
  4%
  رای دهید
  دوربین های پاناسونیک در ایران بسیار شناخته شده هستند. دوربین پاناسونیک Lumix DMC-FT5 تا عمق 13 متری ضد آب است. این دوربین تا 100 کیلوگرم فشار را تحمل کرده و در برابر نفوذ خاک و غبار مقاوم است. آیا از این دوربین استفاده کرده اید؟ نظر شما درباره ی آن چیست؟ آیا به عنوان بهترین دوربین ضد آب دیجیتال 2016 به آن رای می دهید؟
 • بهترین دوربین های دیجیتال ضد آب ۲۰۱۶ Fujifilm FinePix XP80 – فوجی فیلم
  9
     Fujifilm FinePix XP80 – فوجی فیلم
  4%
  رای دهید
  دوربین Fujifilm FinePix XP80 یکی از بهترین دوربین های امسال بوده است. این دوربین دارای تنوع رنگی بسیاری می باشد. این دوربین ضد آب فوجی فیلم تا 15 متر عمق آب را تحمل می کند. حسگر این دروبین 17 مگاپیکسل است و تا 5 برابر بزرگنمایی اپتیکال دارد. این دوربین مجهز به لرزشگیر تصویر بوده و کیفیت فیلم برادری آن full HD است.
 • بهترین دوربین های دیجیتال ضد آب ۲۰۱۶ Sony Cyber-shot DSC-TX30- سونی
  10
     Sony Cyber-shot DSC-TX30- سونی
  4%
  رای دهید
  این مدل دوربین سونی، از بهترین و مقاوم ترین دوربین های عکاسی این شرکت بوده است. از مهمترین مشخصه های آن ضد آب بودن است. این دوربین تا عمق 10 متری در برابر مقاوم بوده و تا ارتفاع 1.5 متری، ضربه را تحمل می کند. همچنین در برابر نفوذ گرد و غبار نیز مقاوم است. دقت حسگر سونی TX30 18.2 مگاپیکسل است.
11