بهترین پارک های آبی ایران

ارسال شده توسط

بهترین پارک های آبی ایران کجاست؟

پارک های آبی ایران که در سال های اخیر طرفداران بسیاری پیدا کرده اند، در سراسر خاورمیانه محبوبیت داشته اند. در تبریز، رامسر، مشهد، تهران و اهواز چندین پارک آبی بزرگ وجود دارد که هر کدام از پیشرفته ترین تجهیزات و امکانات استفاده کرده اند تا مردم تجربه ی روزی شاد و مهیج را داشته باشند.
از بهترین پارک های آبی در مشهد قرار گرفته است. شهر مقدس مشهد، در سراسر ایران و خاورمیانه از لحاظ احداث پارک های آبی، از موقعیت و کیفیت بالایی برخوردار بوده است. بسیاری از زائران و شهروندان مشهد، از این پارک ها استفاده کرده و لحظه های شادی ار آن جا می گذرانند. یکی از ویژگی های خوب این پارک ها این است که سرپوشیده بوده و در نتیجه در تمام فصل های سرد و گرم قابل استفاده هستند.
مشهد دارای چهار پارک آبی، تهران سه پارک آبی، رامسر، تبریز و اهواز هر کدام یک پارک آبی هستند که هر کدام را در اینجا معرفی کرده و مشخصات آن را نوشته ایم. اگر شما هم به این پارک ها رفته اید، نظر خود را درباره بهترین پارک های آبی ایران نوشته و به بهترین پارک از نظر خود رای دهید.
 

* بزرگترین پارک های آبی جهان را نیز برای شما نوشته ایم. 


 • بهترین پارک های آبی ایران سرزمین موج های خروشان
  1
     سرزمین موج های خروشان
  21%
  رای دهید
  سرزمین موج های خروشان، با مساحتی نزدیک به 60 هزار متر مربع، یکی از بزرگترین پارک های آبی در ایران است. این پارک با قرار گیری در کیلومتر 2 جاده شاندیز، از موقعیت جغرافیایی خوبی نیز برخوردار است. از ویژگی های برتر این پارک، پذیرش خانم ها و آقایان به صورت همزمان و نه در نوبت های مختلف است. بلکه برای هر یک به صورت جداگانه فضایی تهیه شده است. این مجموعه دارای 60 سرسره و 4 سرسره سقوط آزاد است که هیجان انگیز ترین لحظات را برای مردم به وجود می آورد. آیا سرزمین موج های خروشان، بهترین پارک آبی ایران است؟
 • بهترین پارک های آبی ایران سرزمین موج های آبی
  2
     سرزمین موج های آبی
  19%
  رای دهید
  مجموعه ورزشی پارک آبی که با نام سرزمین موج های آبی خوانده می شود، یکی از بزرگترین پارک های آبی در خاورمیانه است که از وسعت بالایی برخوردار می باشد. این مجموعه، دارای سرسره ی تاپسی توری (بهترین سرسره از نظر انجمن پارکهای آبی جهان)، سرسره های آهسته، سرعتی، پیچشی، چاله فضایی و رودخانه خروشان است که لحظات مفرحی را برای زائرین و شهروندان مشهد فراهم می کند. این پارک در روزهای جداگانه از هفته، از خانم ها و روزهای دیگر از آقایان پذیرایی می کند. همچنین دارای استخر کودکان نیز می باشد. نظر شما در مورد سرزمین موج های آبی مشهد چیست؟ آیا به این پارک به عنوان بهترین پارک آبی رای می دهید؟
 • بهترین پارک های آبی ایران دهکده آبی پارس
  3
     دهکده آبی پارس
  10%
  رای دهید
  مجموعه ی سرپوشیده ی دهکده ی آبی پارس، در تمام فصول قابل استفاده است. این مجموعه با بیش از 14 هزار متر مربع فضا، سال 1389 راه اندازی شد. ظرفیت این مجموعه 2 هزار نفر است که خانم ها و آقایان در روزهای مجزا می توانند از این مکان لذت ببرند. از ویژگی های آن می توان به سرسره، چاله فضایی، دریاچه مواج، رودخانه ی وحشی و غیره اشاره نمود. از دیگر ویزگی های آن، ماساژ، استخر، سونا، جکوزی و حمام آفتاب است. این پارک در کیلومتر 22 اتوبان تهران کرج واقع شده است. نظر شما درباره این پارک آبی چیست؟
 • بهترین پارک های آبی ایران پارک آبی ایرانیان
  4
     پارک آبی ایرانیان
  9%
  رای دهید
  پارک آبی ایرانیان نیز، با وسعت و مساحتی بزرگ، از بهترین پارک های آبی ایران محسوب می شود. این مجموعه دارای سرسره های مهیج آهسته، سرعتی، پیچشی، رنگین کمان، چاله فضایی و رودخانه ی خروشان است. از دیگر امکانات این مجموعه می توان به سونا، جکوزی و سینمای 5 بعدی اشاره کرد. موقعیت مکانی این مجموعه نیز به دلیل نزدیکی به پارک ملت مشهد، بسیار خوب است. نظر شما در مورد این پارک آبی چیست؟ آیا به آن به عنوان بهترین پارک آبی ایران و البته مشهد رای می دهید؟
 • بهترین پارک های آبی ایران پارک ساحلی آفتاب
  5
     پارک ساحلی آفتاب
  9%
  رای دهید
  مجموعه ی پارک ساحلی آفتاب در سال 1390 راه اندازی شد و تا کنون از مهمترین قسمت ها و یکی از جاذبه های کنونی مشهد محسوب می شود. این مجموعه مساحتی بالغ بر 15 هزار متر مربع داشته و امکان استفاده ی همزمان از مجموعه های آبی را برای آقایان و خانم ها در مکان های مجزا آماده کرده است. پارک ساحلی آفتاب دارای مجموعه ی بانوان، مجموعه آقایان و مجموعه ی vip می باشد. قسمت vip دارای استخر، استخر نمک دریا، غار نمک، سونا، جکوزی، حمام سنتی سالن ماساژ و غیره است. نظر شما در مورد مجموعه ی پارک ساحلی آفتاب و امکانات این مجموعه چیست؟ آیا بهترین پارک آبی ایران هست؟ اگر موافق هستید به آن امتیاز دهید.
 • بهترین پارک های آبی ایران پارک آبی آزادگان
  6
     پارک آبی آزادگان
  7%
  رای دهید
  این پارک، در شهر تهران واقع شده و از سال 1374، در منطقه ی 15 تهران ساخته شد. پارک آبی آزادگان زیر نظر سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران اداره می شود. این پارک دارای استخر، موج سواری و سرسره هست. در پارک آبی آزادگان سرسره های مارپیچ 70 متری بوده، رودخانه، دریاچه و ساحل مصنوعی وجود دارد تا لحظات خوبی را برای مردم ایجاد کند. از دیگر ویزگی های این مجموعه داشتن زمین چمن مصنوعی و زمین والیبال ساحلی است. به نظر شما این پارک می تواند بهترین پارک آبی ایران باشد؟ نظرات خود در رابطه با این پارک با ما به اشتراک گذارید.
 • بهترین پارک های آبی ایران پارک آبی تبریز
  7
     پارک آبی تبریز
  7%
  رای دهید
  پارک آبی تبریز، از مجهزترین امکانات و پیشرفته ترین تجهیزات برخوردار است. این پارک با 17 سرسره سرعتی، آهسته، مارپیچ و یو، هیجان و شادی را برای مردم چند برابر می کند. یکی از ویژگی های متمایز و جذاب این پارک، مه سرد، رعد و برق و پرده ی بارانی است. از امکانات این مجموعه می توان به رودخانه ی 170 متری، استخر کودکان، سونا، جکوزی و غیره اشاره کرد. آیا به پارک آبی تبریز رفته اید؟ از تجارب خود در این پارک برای ما بنویسید. آیا به عنوان بهترین پارک آّبی ایران به آن رای میدهید؟ اگر نظر شما موافق هست، رای خود را ثبت نمایید.
 • بهترین پارک های آبی ایران پارک آبی جماران
  8
     پارک آبی جماران
  6%
  رای دهید
  پارک آبی جماران در شمال تهران واقع شده و مساحتی بالغ بر 10 هکتار دارد. از ویژگی های منحصر به فرد این مجموعه، موقعیت مکانی بسیار سرسبز آن است. از امکانات آن می توان به استخر بزرگسالان و کودکان، سونا، جکوزی، سرسره آبی، رودخانه ی مواج و غیره اشاره نمود. از دیگر جذابیت های این مجموعه می توان به حمام سنتی و خدمات رایگان ماساژ اشاره نمود. آیا شما تا به حال به پارک آبی جماران رفته اید؟ نظر شما در مورد آن چیست؟ اگر به نظر شما این مجموعه، بهترین پارک آبی ایران است به آن امتیاز دهید.
 • بهترین پارک های آبی ایران پارک آبی اهواز
  9
     پارک آبی اهواز
  3%
  رای دهید
  پارک آبی اهواز از بزرگترین پارک های آبی ایران بوده که با استفاده از امکانات متنوع و مهیج، تجربه ی شادی را برای میهمان خود ایجاد می کند. از امکانات آن می توان به سرسره های متنوع آهسته و سرعتی، چاله فضایی، وسایل بازی کودکان و غیره اشاره نمود. این پارک روزهای فرد خود را به خانم ها و روزهای زوج را به استفاده آقایان قرار داده است. حتما اگر در خوزستان زندگی کرده باشید باید به این پارک رفته باشید. از نظرها و تجارب خود در این پارک آبی با ما بگویید.
 • بهترین پارک های آبی ایران سرزمین موج های دریایی ویلاشهر نجف آباد
  10
     سرزمین موج های دریایی ویلاشهر نجف آباد
  3%
  رای دهید
  در مرکز ایران قراردارد
 • بهترین پارک های آبی ایران پارک آبی رامسر
  11
     پارک آبی رامسر
  2%
  رای دهید
  در شمال کشور ایران، رامسر از زیباترین مناطق بوده که ساحل و جنگل های بسیار زیبایی نیز دارد. مجموعه ی پارک آبی رامسر، یکی از قسمت های زیبای این شهر بوده که بین رامسر و چابکسر واقع شده است. این پارک آبی به دلیل قرارگیری در کنار دریای خزر و بهره بردن از امکاناتی چون جت اسکی، قایق موتوری، باراسل و شاتل، طرفداران بسیاری دارد. اگر به این پارک آبی رفته اید نظرات خود را در مورد آن با ما به اشتراک گذارید. آیا این پارک، بهترین پارک آبی ایران است؟ اگر موافق هستید به آن امتیاز دهید.
12