بهترین بازی های PS4

ارسال شده توسط

بهترین بازی های PS4 کدامند؟
شاید شما هم از آن افرادی باشید، که به بازی های کنسولی علاقه مندند.
پلی استیشن ، که به طور خلاصه با نام پی اس PS4 نیز خوانده می شود، یک بازی کنسولی خانگی است. این دستگاه نسل هشتم کنسول های بازی سونی اینترتیمنت می باشد. در اواخر سال ۲۰۱۳، این دستگاه به بازار عرضه شد و ایکس باکس به رقابت پرداخت.
به کنترل این دستگاه، ویژگی هایی چون دوال شاک، تاچ پد، لایت بار برای تعامل با دوربین و غیره اضافه شد. همچنین دارای بهینه سازی ویژگی های آنلاین نیز می باشد که میان آن ها می توان به سازگاری شبکه هایی چون توییتر با این دستگاه اشاره نمود.
همانطور که می دانید، بازی کردن علاوه بر مضرراتی که دارد، خوبی های نیز دارد. مثلا بازی به فرد کمک می کند تا درگیری ذهنی او به سمت بازی سوق داده شده و اگر بیماری یا افکار منفی و آزار دهنده دارد، فراموش کند. بازی به افراد کمک می کند تا انرژی های خود را تخلیه کنند، چه بسا این انرژی شامل انرژی های منفی و خشم نیز می شود. از دیگر فواید آن، ایجاد تعامل بین فکر و عمل است چرا که چشم شما به مانیتور بوده و دست ها روی کنترلر هستند. در نتیجه باید هماهنگی به وجود آورده و تمرینی برای عملکرد مغز خواهد بود. در نهایت، بازی به استقلال فرد و تمرکز بیشتر اون نیز کمک خواهد کرد.
در بهترین بازی های ps4 با ما همراه بوده و به بهترین بازی از نظر خود رای دهید.


 • بهترین بازی های PS4 آنچارتد 4: عاقبت یک دزد - Uncharted 4: A thief’s end
  1
     آنچارتد 4: عاقبت یک دزد - Uncharted 4: A thief’s end
  36%
  رای دهید
  این بازی، در سبک اکشن و ماجراجویی ساخته شده است. بازی آنچارتد 4، که از مجموعه ی بازی های آنچارتد توسط ناتی داگ است، در سال 2016 انحصارا برای پی اس 4، منتشر شد. در این بازی، بازیکن کنترل شخصیتی به نام نیتن دریک را به دست گرفته و دارای قابلیت ها و مهارت هایی چون، دویدن، شنا، پرش، بالا رفتن از دیوار و غیره می باشد. نظر شما درباره این بازی چیست؟ آیا آن را بازی کرده و به آن علاقه مند بوده اید؟
 • بهترین بازی های PS4 اتومبیل دزدی بزرگ 5 - Grand Theft Auto V
  2
     اتومبیل دزدی بزرگ 5 - Grand Theft Auto V
  19%
  رای دهید
  اتومبیل دزدی بزرگ، یک بازی اکشن و ماجراجویی است که در سبک جهان باز طراحی شده است. این بازی در سال 2013 اوسط شرکت راک استار نرت طراحی شده و راک استار گیمز آن را برای پلی استیشن 3 . اکس باکس منتشر کرد. نسخه ی پی اس 4 این بازی در سال 2014 و 1015 نیز منتشر شدند. بازیکن در اتومبیل دزدی بزرگ، ماموریت های مختلفی را باید تکمیل کند. اما بیرون از بازی می تواند در جهان باز قرار بگیرد. آیا اتومبیل دزدی بزرگ را به عنوان بهترین بازی پی اس 4 دوست دارید؟ اگر نظر شما موافق است به آن رای دهید.
 • بهترین بازی های PS4 فال اوت 4 - Fallout 4
  3
     فال اوت 4 - Fallout 4
  9%
  رای دهید
  فال اوت 4، از بازی های ساخته شده توسط استودیوی بتزدا است. این بازی که در سال 2015 منتشر شد، ایکس باکس وان، پلی استیشن 4 و ویندوز را پشتیبانی می کند. این بازی در ژانر جهان باز و اکشن ساخت شده است. فال اوت 4، در بوستون طراحی شده و سال 2287، 210 سال پس از یک جنگ هسته ای ویران کننده را به نمایش کشانده است. شخصیت این بازی از پناهگاهی از ذرات هسته ای زیر زمینی بیرون آمده که سعی در به دست آوردن تجربه و تکمیل ماموریت های مختلفی دارد. نظر شما درباره این بازی به عنوان بهترین بازی پی اس 4 چیست؟
 • بهترین بازی های PS4 آخرین رمسترد از ما - The Last of Us Remastered
  4
     آخرین رمسترد از ما - The Last of Us Remastered
  8%
  رای دهید
  این بازی ویدئویی، اکشن-ماجراجویی است که توسط ناتی داگ طراحی و شرکت سونی کامپیوتر اینترتینمنت آن را منتشر کرده است. این بازی در سال 2014، منحصرا برای پی اس 4 ساخته شد. این بازی، تک نفره و از زاویه شخصیت سوم است. این بازی شامل جنگ و مبارزه با یک سیستم است. از ویژگی های جالب آخرین نفر از ما، استفاده از دوال شاک روی کنترلر است که هیجان بیشتری را به بازی منتقل می کند. نظر شما درباره ی این بازی چیست؟ آیا به آن به عنوان بهترین بازی رای می دهید؟ تجارب بازی خود را با ما به اشتراک بگذارید.
 • بهترین بازی های PS4 بلادبورن – Bloodborn
  5
     بلادبورن – Bloodborn
  5%
  رای دهید
  بلادبورن یکی از بازی های ویدئویی شرکت فرا مسافت ور است که توسط سونی اینترتینمنت منتشر شده و انحصارا برای پی اس 4 ساخته شده است. این بازی در سبک اکشن ساخته شده است و روند آن به صورت مبارزات سریع و تهاجمی می باشد. بازیکن اینجا با تعداد زیادی از دشمن ها باید بجنگد. ساکنان یک شهر یک بیماری ای گرفته و تبدیل به موجوداتی حیوانی می شوند که بازیکن با آن ها در مبارزه است. آیا بلادبورن را بازی کرده اید؟ نظرتان را درباره این بازی بگویید.
 • بهترین بازی های PS4 ندای وظیفه: بلک اپس 3 - Call of duty: Black Ops III
  6
     ندای وظیفه: بلک اپس 3 - Call of duty: Black Ops III
  5%
  رای دهید
  ندای وظیفه، یک بازی تیراندازی اول شخص است که در مجموعه ی بازی های ندای وظیفه قرار دارد. این بازی در سال 2015 برای پلی استیشن 3 و 4 و اکس باس توسط اکتیویژن طراحی و تولید شد. کمپین این بازی از 4 بازیکن نیز پشتیبانی می کند. چند نفره بودن این بازی سیستم حرکت مبتنی بر جنبش جدید را راه اندازی کرد و به بازیکن اجازه شلیک آهسته در هوا را نیز داد. نظرات خود را درباره این بازی با ما اشتراک بگذارید.
 • بهترین بازی های PS4 متال گیر سالید 5 : فانتوم پین -Metal Gear Solid V: The phantom pain
  7
     متال گیر سالید 5 : فانتوم پین -Metal Gear Solid V: The phantom pain
  4%
  رای دهید
  متال گیر سالید یک بازی ویدئویی است که در سبک ماجراجویی و اکشن ساخته شده است. این بازی در سال 2015 برای پلی استیشن 3 و 4، ایکس باکس و ویندوز ساخته شد. این بازی نیز از مجموعه بازی های متال گیر و اولین سری این بازی ها در دنیای آزاد است. در این بازی بازیکن باید به دور از چشم دشمن حرکت کرده و بازی کند. نظر شما درباره ی متال گیر سالید 5 چیست؟ آیا به نظر شما این بازی بهترین بازی پی اس 4 تا کنون است؟ اگر موافق هستید رای خود را به این بازی ثبت کنید.
 • بهترین بازی های PS4 سرنوشت -Destiny
  8
     سرنوشت -Destiny
  3%
  رای دهید
  سرنوشت یک بازی ویدئویی است که در سال 2014 برای پلی استیشن 3 و 4 و همچنین ایک باکس وان و 360 ساخته شد. این بازی در سبک اکشن نقش آفرینی ساخته شده و در آن بازیکن به صورت اول شخص تیراندازی می کند. این بازی توسط بانجی طراحی شده و اکتیویژن آن را منتشر کرده است. در این بازی با کسب تجربه بازیکن می تواند شخصیت خود را ارتقا دهد. نظر شما درباره این بازی چیست؟ آیا به آن به عنوان بهترین پی اس 4 رای می دهید؟
 • بهترین بازی های PS4 اورواچ – Overwatch
  9
     اورواچ – Overwatch
  3%
  رای دهید
  اورواچ از بازی های ویوئویی چند نفره است که در قالب اول شخص تیرانداز طراحی شده است. این بازی در سال 2016 برای ویندوز، پلی استیشن 4 و ایکس باکس ساخته شد و توسط بلیزارد اینترتینمنت منتشر شد. این بازی شامل 2 گروه 66 نفره است که بازیکنان باید برای خود یک قهرمان از پیش تعیین شده را با مهارت ها و حرکات خاص انتخاب کنند. اورواچ از جدیدترین بازی های پی اس 4 است. از نظرات خود درباره این بازی با ما بگویید.
 • بهترین بازی های PS4 دارک سولز 3 - Dark Souls III
  10
     دارک سولز 3 - Dark Souls III
  3%
  رای دهید
  دارک سولز 3 از بازی های ویدئویی اکشن است که شرکت فرام سافتور آن را ساخته است. این بازی اولین بار در سال 2016 در ژاپن رونمایی شد. این بازی از موفق ترین بازی های مجموعه ی دارک سولز بوده و منتقدان آن را بهترین نتیجه از این مجموعه خوانده اند. دارک سولز 3، پرفروش ترین بازی در سراسر جهان بوده که در دو ماه اول، بالغ بر 3 میلیون نسخه اصلی از آن به فروش رفته است. نظر شما درباره ی دارک سولز چیست؟
11