بهترین سریال های ترکیه ای

ارسال شده توسط

بهترین سریال های ترکیه ای را می شناسید؟

سریال های ترکیه ای در سال های اخیر طرفداران بسیاری را به خود جذب کرده اند. علت این اتفاق را می توان موضوعات این سریال ها دانست. چرا که بیشتر آن ها درباره ی عشق، خیانت و موضوعات اجتماعی و واقعی هستند. شاید بیشتر افراد تجربه ی چنین اتفاقاتی را در زندگی روزمره ی خود داشته و به همین دلیل جذب آن ها شوند.

سریال های ترکیه ای بسیار طولانی و رد قسمت های بلند ساخته می شوند. این سریال ها بیشتر از شبکه های ماهواره ای پخش شده و طرفداران بسیاری در خاورمیانه دارند. شایان ذکر است که صنعت فیلم سازی ترکیه در جهان پیشرفت چندانی نداشته است.

تاپ لیست در این پست خود به معرفی بهترین سریال های ترکیه ای پرداخته است. اما موضوع مورد اهمیت برای تاپ لیست، رای و نظرات مردم درباره این سریال هاست. پس اگر بهترین سریال ترکی را در لیست ما پیدا می کنید، به آن رای دهید. اما اگر سریالی هست که شما به آن علاقه مند هستید و در لیست ما وجود ندارد، پایین آخرین مورد، فضایی برای اضافه کردن آیتم های مورد علاقه ی شما تهیه شده است. با تاپ لیست همراه باشید.


 • بهترین سریال های ترکیه ای kara sevda
  1
     kara sevda
  24%
  رای دهید
 • بهترین سریال های ترکیه ای کوزی گونی - Kuzey Güney
  2
     کوزی گونی - Kuzey Güney
  13%
  رای دهید
  کوزی گونی یک سریال ترکی است که در ژانر اکشن-درام ساخته شده و در سال 2011 پخش شده است. این سریال در شبکه ی Channel D پخش شده و بازیگرانی چون کیوانچ تاتلیتوغ، اویکو کارایل و بوغرا گولسوی در آن ایفای نقش کرده اند. این فیلم درباره ی دو برادر است که در طی یک تصادف یکی را می کشند. اما برادر دیگر این تقصیر را پذیرفته و داستان ادامه پیدا می کند. آیا به نظر شما این سریال بهترین سریال ترکی است؟ اگر نظر شما موافق هست، به آن رای دهید.
 • بهترین سریال های ترکیه ای kiralik ask
  3
     kiralik ask
  13%
  رای دهید
  سریالی مهیج ، رمانتیک و بسیار جذاب
 • بهترین سریال های ترکیه ای عشق ممنوعه - Aşk-ı Memnu
  4
     عشق ممنوعه - Aşk-ı Memnu
  11%
  رای دهید
  عشق ممنوعه نام یک سریال ترکی است که در ژانر درام-عاشقانه ساخته شد. این سریال در دو فصل و در شبکه ی کانال دی پخش شد. از بازیگران آن نیز می توان به کیوانچ تاتلیتوغ، برن ساعت، نباهت چهره، سلجوق یونتم و غیره اشاره نمود. داستان عشق ممنوعه درباره دو دختری است که پس از مرگ پدر تاجر خود، تمام اموالشان را از دست می دهد و مادر این خانواده سعی در پیدا کردن راهی برای نجات می گردد. اگر شما هم از طرفداران این سریال هستید، به آن امتیاز دهید.
 • بهترین سریال های ترکیه ای ایزل – Ezel
  5
     ایزل – Ezel
  7%
  رای دهید
  ایزل یا ازل نام یک مجموعه ی سریال ترکیه ای است که در سال 2010 در 71 قسمت ساخته شد. بازیگرانی چون کنان ایمیرزالی اوغلو، جانسو دره، هالوک بیلگینر، اییت اوزشنر، باریش فالای و غیره نیز در در این فیلم ایفای نقش کرده اند. سریال ازل از شبکه ی جم تی وی پخش شد و طرفداران بسیاری را به خود جذب کرد. داستان فیلم درباره ی مردی است که در پی گرفتن انتقام است. نظر شما درباره فیلم ازل چیست؟ انتقادات خود را با ما به اشتراک گذارید.
 • بهترین سریال های ترکیه ای فریحا - Adını Feriha Koydum
  6
     فریحا - Adını Feriha Koydum
  5%
  رای دهید
  اسمش را فریحا گذاشتم یا فریحا، یک سریال ترکیه ای است که در سال 2011 تا 2012 در شبکه ی شو تی وی Show TV پخش شده است. این سریال در سال 1393 نیز از شبکه ی فارسی وان منتشر شد. فریحا درباره ی داستان زندگی یک دختری است که در خانواده ای فقیر زندگی می کند اما در دانشگاه با پسری پولدار مواجه شده و سعی می کند به او دروغ بگوید.
 • بهترین سریال های ترکیه ای عاصی – Asi
  7
     عاصی – Asi
  4%
  رای دهید
  عاصی نام یک سریال 71 قسمتی ترکیه ای است که سال های 2007 تا 2009 از شبکه ی کانال دی پخش شد. این فیلم در ژانر درام – رمانتیک ساخته شده و بازیگرانی چون طوبا بوبوک اوستون در آن ایفای نقش کرده اند. این فیلم درباره ی عشق بین دو تاجر به نام های دمیر و عاصی و اتفاقات بین این دو است. آیا این فیلم را دیده اید؟ نظر خود را درباره آن بنویسید؟ به نظر شما عاصی بهترین سریال ترکیه ای است؟
 • بهترین سریال های ترکیه ای نور – Gümüş
  8
     نور – Gümüş
  4%
  رای دهید
  نور نام سریالی ترکیه ای است که در ژانر درام – رمانتیک ساخته شده است. این مجموعه ی ترکیه ای از سال 2005 تا 2007 از شبکه ی کانال دی پخش شده است. بعد از پخش شدن سریال نور از کانال ام بی سی پرشیا، این سریال مورد توجه ایرانی ها نیز قرار گرفت. این سریال درباره ی دختر جوانی است که می خواهد با پسری ازدواج کند. که آن پسر در شب عروسی دختر جوان را تنها می گذارد. نظرات خود را درباره ی سریال ترکیه ای نور با ما به اشتراک گذارید.
 • بهترین سریال های ترکیه ای کارادایی – Karadayı
  9
     کارادایی – Karadayı
  4%
  رای دهید
  کارادایی نام یک سریال ترکی است که در 115 قسمت ساخته شد. این فیلم با طرفداران بسیاری در اروپا و خاورمیانه مواجه شد. همچنین در 350 قسمت از جم پخش شد. داستان این سریال درباره ی دختری است که برای دفاع از پدر خود در سر دو راه عشق و عدالت قرار می گیرد. کنان ایمیرزالی اوغلو، برگزار کورل و چتین تکیندور از بازیگران اصلی این سریال هستند. آیا به سریال کارادایی به عنوان بهترین سریال ترکیه ای رای می دهید؟
 • بهترین سریال های ترکیه ای انتقام – İntikam
  10
     انتقام – İntikam
  4%
  رای دهید
  انتقام نام یک سریال ترکیه ای است که سال 2013 از شبکه ی کانال دی پخش شد. سریال انتقام، درباره ی زندگی یک دختر بچه و پدر او است که زندگی شادی داشتند. تا اینکه یک روز پدر او به علت جرمی که مرتکب نشده، به زندان می رود. برن ساعات، نجات اشلز و اییت اوزشنر از بازیگران اصلی این سریال می باشند. به نظر شما این سریال بهترین ساریال ترکیه ای است که تاکنون ساخته شده؟ نظرات خود را درباره این سریال با ما به اشتراک گذارید.
 • بهترین سریال های ترکیه ای حریم سلطان - Muhteşem Yüzyıl
  11
     حریم سلطان - Muhteşem Yüzyıl
  3%
  رای دهید
  حریم سلطان نام یک سریال ترکی است که در سال 2011 از شبکه ی شو تی وی منتشر شد. حریم سلطان با پخش از شبکه ی جم تی وی، مورد توجه بسیاری از ایرانی ها نیز قرار گرفت. بازیگرانی چون خالد ارگنچ، مریم اوزرلی، وحیده پرچین، نباهت چهره، نور فتاح‌ اوغلوو غیره در این فیلم به ایفای نقش پرداخته اند. این سریال درباره ی دوران سلطنت سلیمان و توطئه های رخ داده بر علیه او می باشد. نظر شما درباره ی سریال حریم سلطان چیست؟
 • بهترین سریال های ترکیه ای فاطما گل - Fatmagül\'ün Suçu Ne
  12
     فاطما گل - Fatmagül\'ün Suçu Ne
  3%
  رای دهید
  گناه فاطما گل چه بود از سریال های بسیار محبوب ترکی است که به نام فاطما گل شناخته شد. این سریال در سال 2010 تا 2012 در شبکه ی کانال دی پخش شد و بازیگرانی چون برن سات، انگین اکیورک و سدا گوون در آن بازی کردند. این سریال در ژانر درام – عاشقانه ساخته شد. این فیلم درباره زندگی فاطما گل، دختری است که همراه با برادر و همسر او زندگی می کند. نظر شما درباره ی سریال فاطما گل چیست؟ آیا به آن به عنوان بهترین سریال ترکی رای می دهید؟
 • بهترین سریال های ترکیه ای کاخ نشینان امروز-Bugünün Saraylısı
  13
     کاخ نشینان امروز-Bugünün Saraylısı
  0%
  رای دهید
  سریال کاخ نشینان امروز یا درباریان امروزساخته سال ۲۰۱۴ می باشد. این سریال برگرفته از کتابی با همین نام نوشته رفیک هالید کارای نویسنده مشهور ترکیه ای است. کارگردانی این سریال را قدرت سابانجی برعهده دارد.
14