بهترین برند توستر

ارسال شده توسط

بهترین برند تستر را می شناسید؟

تسترها امروزه به یکی از ملزومات آشپزخانه ها تبدیل شده اند. این تسترها در انواع گوناگونی نیز وجود دارند. برخی از آن ها آون تستر بوده و علاوه بر برشته کردن نان، به عنوان فر و برای پخت و پز نیز مورد استفاده قرار می گیرند. توسترهای ساده تنها برای گرم کردن نان استفاده می شوند. برای خرید یک توستر ابتدا باید نیاز خود را از آن مشخص کرده و به سراغ برندهای خوب در این زمینه بروید.

تسترهای ساده تنها برای گرم و برشته کردن نان مورد استفاده قرار می گیرند و قیمت پایین تری نسبت به آون تسترها دارند. از دیگر ویژگی های مهم در این زمینه در نظر گرفتن مقدار فضای اشغالی و درجه حرارت یک توستر است. بعضی از توسترها دارای سینی ای به منظور جمع کردن خرده های نان هستند.

تاپ لیست در این پست خود بهترین برند توستر را همراه با مدل آن معرفی کرده و درباره ی هر یک توضیحاتی نیز داده است. آیا شما هم در منزل خود از توستر استفاده می کنید؟ نظر شما در باره ی کاربرد و ضرورت این وسیله چیست؟ اینجا ده برند از بهترین توسترهای موجود در دنیا به شما معرفی شده اند. به نظر شما کدام یک از این برندها بهتر است؟ رای و نظر خود را ثبت کنید.


 • بهترین برند توستر بوش – BOSCH
  1
     بوش – BOSCH
  37%
  رای دهید
  یکی از بهترین و در عین حال گران قیمت ترین تسترهای موجود در بازار ایران، تستر بوش مدل HKP110150Q می باشد. این تستر با ظرفیت 25 لیتری و قدرت 1150 واتی، در رنگ نقره ای تولید شده است. از ویژگی های این دستگاه داشتن قابلیت های چون کباب پز و گریل علاوه بر تست کردن نان است. این دستگاه در کنار تمام ویژگی های خود قیمت بالایی نیز دارد. نظرات و امتیاز خود را در مورد این تستر ثبت نمایید.
 • بهترین برند توستر اسمگ – Smeg 2
  2
     اسمگ – Smeg 2
  14%
  رای دهید
  از مهمترین مشخصه های این تستر رنگ آبی آن است که در سال 2016 طرفداران زیادی را به خود جذب کرد. انحنای بدنه و سطح براق آن، ظاهری مدرن به تستر اسمگ داده است. این دستگاه دارای سه برنامه ی از پیش تعیین شده است که با استفاده از آن ها نیازی به تنظیم حرارت نخواهید داشت. آیا از لوازم خانگی اسمگ استفاده کرده اید؟ نظر شما درباره ی این تستر چییست؟ آیا به عنوان بهترین برند تستر به آن رای می دهید؟
 • بهترین برند توستر فیلیپس – Philips
  3
     فیلیپس – Philips
  10%
  رای دهید
  محصولات فیلیپس در ایران هم به راحتی پیدا شده و هم اینکه طرفدران زیادی دارند. تستر فیلیپس مدل HD2648 ، دارای رنگ استیل و 1800 وات قدرت دارد. این تستر 4 جایگاه نان داشته و بین انواع مشابه خود از قیمت نسبتا بالایی برخوردار است. علاوه بر تست یا برشته کردن نان، تستر فیلیپس دارای امکان گرم کردن و یخ زدایی نان می باشد. بدنه ی این دستگاه، در حین تست کردن، داغ نشده و دست شما را نمی سوزاند. نظرات و تجربیات خود را در رابطه با این تستر با دیگر کاربران به اشتراک گذارید.
 • بهترین برند توستر اوستر – Oster 4
  4
     اوستر – Oster 4
  8%
  رای دهید
  تستر اوستر، دارای 4 جای نان است که نسبت به انواع کوچک و 2 اسلایسه، کاربرد بیشتری دارد. این تستر نه تنها از بهترین برندهای 2016 بوده، که از قیمت پایینی نیز برخوردار می باشد. تستر اوستر، دارای 7 تنظیم حرارت از روشن تا تیره می باشد و با بهترین کیفیت نان را برشته می کند. حتی تیره ترین حالت تستر اوستر، نان را ترد و نه خشک بیش از حد می کند. نظر شما درباره ی تستر اوستر چیست؟ آیا بهترین برند تستر است؟
 • بهترین برند توستر کیتچن اید – KitchenAid
  5
     کیتچن اید – KitchenAid
  7%
  رای دهید
  تستر کیتچن اید، بین برندهای تستر، طرفدار و محبوبیت جهانی دارد. این تستر را \"مادر تمام تسترها\" خوانده اند! چرا که از زیبایی ویژه ای بین انواع دیگر تستر برخوردار است. از مشخصه های برجسته ی این دستگاه، قابلیت گرم نگه داشتن نان تا 3 دقیقه است. تستر کیتچن اید دارای 6 درجه ی حرارت بوده و به محض برشته شدن نان، از دستگاه بیرون آمده و آماده ی صرف کردن خواهد بود. آیا به نظر شما این تستر، بهترین برند تستر است؟ اگر نظر شما موافق است رای خود را ثبت نمایید.
 • بهترین برند توستر کروپس – KRUPS
  6
     کروپس – KRUPS
  6%
  رای دهید
  این تستر کروپس نیز داری 4 تکه نان است . بدنه ی این تستر، از طراحی ضد زنگ برخوردار است، همچنین حین برشته کردن نان، بدنه ی آن داغ نمی شود و قابل لمس خواهد بود. تستر کروپس دارای 6 درجه ی حرارت از روشن تا تیره است و دست شما را برای شدت برشته شدن نان، باز می گذارد. قدرت حرارت این دستگاه به گونه ای است که بدون اینکه دست شنا بسوزد می توانید نان تست شده را از دستگاه خارج نمایید. نظرات و رای خود را درباره ی تستر کروپس ثبت نمایید.
 • بهترین برند توستر کیوزین آرت – Cuisinart 4
  7
     کیوزین آرت – Cuisinart 4
  5%
  رای دهید
  تستر کیوزین آرت، دارای 4 جای نان است. تسترهایی که جا برای 4 اسلایس نان دارند،بسیار به صرفه تر از انواع 2 اسلایسی هستند. از مشخصه های متمایز کننده ی این دستگاه، داشتن یک ال سی دی با صفحه ی آبی است که زمان تست شدن نان را به شما نشان می دهد. از دیگر ویژگی های این دستگاه امکان تغییر درجه ی حرارت در حین برشته شدن نان است. برای مثال اگر احساس کردید که حرارت آن زیاد بوده، می توانید در حین تست شدن آن را تغییر دهید. نظر شما درباره ی تستر کیوزین آرت چیست؟ آیا از آن استفاده کرده اید؟
 • بهترین برند توستر گاستروبک – Gastroback
  8
     گاستروبک – Gastroback
  4%
  رای دهید
  تستر گاستروبک در ایران طرفداران بسیاری دارد. بدنه ی این تستر از کیفیت بالایی برخوردار می باشد به طوریکه حین کار قابل لمس بوده و داغ نمی شود. تستر گاستروبک، علاوه بر برشته کردن اسلایس های نان، دارای شیارهایی برای قرار دادن نان های برگر و باگت نیز می باشد. از دیگر ویژگی های متمایز کننده ی این دستگاه می توان به سینی جمع کننده ی خرده های نان اشاره نمود. آیا شما هم در منزل خود از تستر گاستروبک استفاده می کنید؟ نظر شما درباره ی آن چیست؟
 • بهترین برند توستر فریجیدر – Frigidair
  9
     فریجیدر – Frigidair
  3%
  رای دهید
  یکی از بهترین توسترهای شرکت فریجیدر، مدل FPTT04D7MS می باشد که با توجه به کیفیت خوبی که دارد از قیمت پایینی برخوردار است. از ویژگی های مثبت این توستر می توان به بدنه ی استیل ضد زنگ آن اشاره نمود. همچنین دارای صفحه نمایش است که به طراحی مدرن فریجیدر پرافشنال کمک کرده است. اما از ویژگی های منفی آن این است که شما نمی توانید به جز 7 سطح پیش فرض دستگاه، انتخاب دیگری داشته باشید. این توستر فریجیدر دارای 2 و 4 قطعه بوده که برای توست کردن نان می توانید بین حالت های روشن تا خیلی تیره را انتخاب کنید.
 • بهترین برند توستر برویل - Breville
  10
     برویل - Breville
  1%
  رای دهید
  توستر برویل مدل Lift and Look BTA630XL از بهترین مدل های توستر برویل است که برای 4 اسلایس نان جا دارد. این توستر، به شما امکان مشاهده ی تست شدن نان را می دهد. این دستگاه دارای موتور خودکار تست بوده و دارای امکان کنترل کم و زیاد کردن حرارت تست نان دارد. بدنه ی تستر برویل در حین تست کردن نان، داغ نمی شود و رنگ سفید آن، به سادگی و زیبایی دستگاه افزوده است.
11